kręcić

Artykuły - Kręcić (28)

 • Jolie może kręcić w Bośni

  Jolie może kręcić w Bośni

  Władze Sarajewa wyraziły zgodę, by zdjęcia do filmu Angeliny Jolie odbyły się w stolicy Bośni i Hercegowiny.
 • "Le Monde": Polański będzie kręcić nowy film

  "Le Monde": Polański będzie kręcić nowy film

  Roman Polański, uwolniony właśnie z aresztu domowego w Szwajcarii, zamierza w styczniu przyszłego roku rozpocząć zdjęcia do nowego filmu na podstawie sztuki francuskiej pisarki Yasminy Rezy "Bóg mordu" - pisze dziennik "Le Monde".
 • Borys Szyc: Dużo się dzieje

  Borys Szyc: Dużo się dzieje

  Borys Szyc - jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Rok 2009 może uznać za najbardziej udany w swojej karierze, bowiem właściwie nie schodził z planu filmowego. Na ekrany kin trafiły takie filmy jak: "Wojna polsko-ruska", "Enen", "Handlarz cudów"," Randka w ciemno" czy "Mniejsze zło". Ja się okazuje 2010 rok zapowiada się równie ciekawie.
 • Holland zaczyna kręcić "Ukrytych"

  Holland zaczyna kręcić "Ukrytych"

  W Łodzi będzie realizowana część zdjęć do nowego filmu w reżyserii Agnieszki Holland. Film "Ukryci" opowiada historię żydowskich uciekinierów z lwowskiego getta, którym dzięki pomocy polskiego kanalarza udaje się przetrwać pod ziemią ponad 14 miesięcy i przeżyć wojnę.
 • Chcą kręcić i nęcić

  Chcą kręcić i nęcić

  "Kręcić, uwodzić i nęcić" - słychać w piosence "Zły on", którą debiutuje projekt Waterpistols & Daisy, tworzony przez dwójkę kompozytorów i producentów. W utworze śpiewa Wojtek "Łozo" Łozowski z grupy Afromental, pamiętany także z "Tańca z gwiazdami".
 • Aktywna Jagiellonia

  Przerwa świąteczna za nami, więc ponownie zaczyna się kręcić karuzela transferowa. Dziesiąta po jesieni w ligowej tabeli białostocka Jagiellonia w bieżącej przerwie należy do najaktywniejszych na rynku transferowym.
 • "Wszystko pod pełną kontrolą"

  "Wszystko pod pełną kontrolą"

  Rzadko kiedy słyszy się płytę, na której raper z precyzją chirurga opowiada o swoim życiu, przemyśleniach i problemach środowiska, w którym żyje. Taki właśnie jest Aro na swoim nowym krążku "Mieszkamy obok". Co o samej produkcji mówi jej autor? Przekonajcie się. Z Aro rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").
 • Wałęsa: Najpierw mnie należy przeprosić

  Wałęsa: Najpierw mnie należy przeprosić

  Myślałem, że ten rząd ma pełne szuflady pomysłów, ale nie. Jeszcze utrzymuję trzy plus - liczę, że się pozbierają, pójdą do przodu i będą odzyskiwać u mnie punkty - mówi gość Kontrapunktu RMF FM i "Newsweeka" Lech Wałęsa. - Jakoś to się kręci i mam nadzieję, że kręcić się będzie coraz lepiej. A jak nie, to przejdę na pozycję niezadowolonego - dodaje. Jeśli zostanie zaproszony na olimpiadę do Chin pojedzie, ale po to, aby okazać swoje niezadowolenie.
 • Kochamy komedie romantyczne

  Kochamy komedie romantyczne

  Aktorka, Danuta Stenka uważa, że warto kręcić w Polsce komedie romantyczne. Powód? Bo to bajki... Potrzebne bajki.
 • Zaczynają kręcić nowego Bonda

  Zaczynają kręcić nowego Bonda

  Dzisiaj, czyli 3 stycznia 2008 roku, oficjalnie rozpoczynają się zdjęcia do najnowszej opowieści o przygodach superagenta Jamesa Bonda.