kreacje

Artykuły - Kreacje (43)

 • X Webstarfestival

  Ruszyła X edycja Webstarfestival - konkursu na najlepsze strony i kreacje w internecie.
 • Gwiazda pop w najgorszej kreacji

  Gwiazda pop w najgorszej kreacji

  Media bezlitośnie wyśmiewają ostatnią kreację piosenkarki Ke$hy.
 • Penelope Cruz w szkarłatnych kreacjach

  Penelope Cruz w szkarłatnych kreacjach

  Laureatka Oscara, Penelope Cruz została twarzą marki i kalendarza Campari 2013. Sesje zdjęciowe to część jej pracy, ale jak przyznaje, także przyjemność i pasja. W wywiadzie dla brytyjskiego "Voguea" opowiedziała o swoich pozaaktorskich zainteresowaniach.
 • Julia Roberts: Pretty Woman

  Julia Roberts: Pretty Woman

  Laureatka Oscara, jedna z najsłynniejszych gwiazd współczesnego kina, Julia Roberts, kończy w niedzielę, 28 października, 45 lat. Z tej okazji przypominamy jej najsłynniejsze filmowe kreacje.
 • Maja Ostaszewska: Wrażliwa i odważna

  Maja Ostaszewska: Wrażliwa i odważna

  Dziś wszyscy znają z ekranu telewizora - Maja Ostaszewska za rolę w "Przepisie na życie" otrzymała nawet Telekamerę "Tele Tygodnia" - ale obchodząca dziś 40. urodziny aktorka ma na koncie o wiele bardziej interesujące kreacje. Przypominamy najlepsze z nich.
 • Brzdąc, Kevin i inni

  Brzdąc, Kevin i inni

  Niektóre z nich zasłynęły jako laureaci Oscarów, inne - stawały się niewolnikami tej "jednej jedynej" roli. Z okazji Dnia Dziecka przypominamy najsłynniejsze dziecięce kreacje w historii kina.
 • Wygórowane wymagania jurorki "X Factor"?

  Wygórowane wymagania jurorki "X Factor"?

  Pieczony kurczak, kreacje od topowych projektantów i kwiaty magnolii - to część żądań Britney Spears, nowej jurorki amerykańskiej edycji "X Factor".
 • Stworzył niezapomniane kreacje

  Stworzył niezapomniane kreacje

  Charakterystyczną cechą wielkiego aktorstwa Jerzego Bińczyckiego była duchowa dojrzałość i pokora.
 • Coraz mniej klasycznych sukni na Oscarach

  Coraz mniej klasycznych sukni na Oscarach

  "Kreacje stały się ważniejsze niż same nagrody" - powiedziała o oscarowych galach stylistka Joanna Horodyńska. Jej zdaniem na czerwonym dywanie coraz mniej jest klasycznych, eleganckich sukni nawiązujących do dawnego hollywoodzkiego szyku.
 • Jednorazowe kreacje Olszówki

  Jednorazowe kreacje Olszówki

  Edyta Olszówka przyznaje, że publiczne wyjścia i kreacje, które mają na sobie gwiazdy odgrywają coraz większą rolę, a nawet mogą wpłynąć na wyniki castingów. "Istnieje też presja, żeby nie pokazywać się więcej niż raz w tej samej sukience".

Filmy - Kreacje (4)

 • Najmodniejsze trendy na sylwestra i karnawał

  Małą czarną można schować do szafy! Witając Nowy Rok, warto odrobinę zaszaleć z kolorem. To samo dotyczy nadchodzącego karnawału. Zdaniem Anny Marciniak, osobistej stylistki, w sylwestrowo-karnawałowych kreacjach powinny być obecne cekiny, błysk i intensywne kolory.
 • Jacyków nie zostawił suchej nitki na Kazadi!

  Tomasz Jacyków nie szczędzi słów krytyki pod adresem stylistów Patricii Kazadi i negatywnie ocenia kreacje, w których gwiazda zaprezentowała się w finałowym odcinku „X Factora”. Jego zdaniem, Kazadi wyglądała tandetnie, a niedoskonałości jej sylwetki zostały boleśnie uwypuklone. – To skandal, że tak piękna dziewczyna, pięknie uczesana i umalowana była w tak strasznych szmatach, które wyglądały tak tandetnie, jakby to było za dwa złote. (...) Złoto jest super modne, natomiast trzeba wybrać tkaninę. To była tkanina, która się wyjątkowo nie drapowała i to pasisko w tej talii. Właściwie taka sukienka dla transwestyty. Ta biała z kolei podkreślająca wszystkie - jeżeli można w ogóle mówić o jakichś mankamentach sylwetki Patricii - to tutaj rzeczywiście, wszystko to wydobyto. Jeżeli ktoś ma najcudowniejsze skrzywienie kręgosłupa na świecie, czyli lordozę, to nie powinien odsłaniać brzucha. Bo lordoza powoduje wygięcie pupy z tyłu, natomiast niestety powoduje również wypchnięcie brzucha – tłumaczy stylista. Stylista podkreśla, że nad wyglądem gwiazdy powinien czuwać sztab fachowców. W tym przypadku zawiedli wszyscy.
 • Patricia Kazadi: Ubrania kupuję w sieciówkach

  Prezenterka i wokalistka Patricia Kazadi przyznaje, że zakupy najchętniej robi w sieciówkach a także podczas wyprzedaży. Potrafi jednak wydać o wiele więcej na buty i torebki, do których ma słabość. Żałuje, że nie może zatrzymywać kreacji, w których pracuje przy talent show „X Factor”. - – Te ubrania kosztują majątek, a ja jestem akurat skąpcem. Jeżeli wydam więcej pieniędzy, to raczej na buty albo torebkę, bo to jest coś, co służy przez lata. Tego typu kreacje, jakie prezentuję w programie, to są tak charakterystyczne rzeczy, że mogłabym je założyć tylko raz, więc nie wyobrażam sobie tego, by wydać na nie takie pieniądze – tłumaczy.
 • Największy dekolt na Balu Dziennikarzy

  Najodważniejsza kreacja na Balu Dziennikarzy. Czerwona sukienka z głębokim dekoltem nie pozostała niezauważona.