Krawczyk

Artykuły - Krawczyk (612)

 • Walka o władzę w USA. "Będzie się starał pokazać, że Polska jest ważna"

  Walka o władzę w USA. "Będzie się starał pokazać, że Polska jest ważna"

  W mediach za oceanem królują obecnie dwa najbardziej znane nazwiska w amerykańskiej polityce - Clinton i Bush. To pierwsze za sprawą Hillary - Pierwszej Damy, senator i b. sekretarz stanu. To drugie za sprawą Johna - byłego gubernatora Florydy. Wszystko to z powodu nadchodzących wyborów prezydenckich. O szansach Clinton w starciu z Bushem. O tym, czy Ameryka jest gotowa na pierwszą kobietę-prezydenta i o tym, co wybory w USA mogą przynieść Polakom, rozmawiałam z doktorem Łukaszem Wojtkowskim z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
 • Dariusz Krawczyk nowym prezesem Ciechu

  Dariusz Krawczyk nowym prezesem Ciechu

  NWZ Ciechu zdecydowało o wyborze na prezesa zarządu Dariusza Krawczyka. Nowy prezes chemicznej spółki zapowiada, że chce poprawić efektywność grupy. Rada nadzorcza powołała też w skład zarządu Andrzeja Kopcia.
 • Prokuratura: Nie będzie śledztwa ws. DNA dziecka Krawczyk

  Nie będzie śledztwa w sprawie podejrzenia przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych i ujawnienia tajemnicy dotyczącej kodu DNA dziecka Anety Krawczyk - poinformowała w piątek Prokuratura Okręgowa w Warszawie.
 • Nowy prezes PLL LOT w tym tygodniu?

  Prawdopodobnie w piątek Rada Nadzorcza wybierze nowego prezesa PLL LOT - podał PAP przewodniczący RN Jacek Krawczyk. We wtorek upłynął termin nadsyłania zgłoszeń na szefa zarządu przewoźnika oraz na członka zarządu ds. finansowo-ekonomicznych.
 • Wisła/Krakbet zremisowała na boisku lidera

  W 5. kolejce Polskiej Ligi Futsalu rewelacyjnie spisujący się beniaminek Wisła/Krakbet dosyć pechowo zremisował na wyjeździe z Auto-Mark/Borutą Zgierz 4-4 i współlideruje w tabeli.
 • Naukowcy z UE mogą się starać o pracę we Wspólnym Centrum Badawczym

  Naukowcy z całej UE mogą się już ubiegać o pracę we Wspólnym Centrum Badawczym (Joint Research Centre - JRC) - jednostce badawczej Komisji Europejskiej. Do pracy zostanie przyjętych ponad 270 osób. Nabór potrwa do 4 listopada.

Filmy - Krawczyk (3)