Krawczyk

Artykuły - Krawczyk (366)

 • Krzysztof Krawczyk: "Parostatkiem" do galerii sław

  Krzysztof Krawczyk: "Parostatkiem" do galerii sław

  Karierę zaczynał w Trubadurach, potem przesiadł się na "Parostatek", który zamienił na Wiatraki. Wyjechał do USA, powrócił w stylu disco, aby odnaleźć się jako przyjaciel Bregovica. Krzysztof Krawczyk, człowiek który zaśpiewa wszystko, skończył 8 września 73 lata.
 • Walka o władzę w USA. "Będzie się starał pokazać, że Polska jest ważna"

  Walka o władzę w USA. "Będzie się starał pokazać, że Polska jest ważna"

  W mediach za oceanem królują obecnie dwa najbardziej znane nazwiska w amerykańskiej polityce - Clinton i Bush. To pierwsze za sprawą Hillary - Pierwszej Damy, senator i b. sekretarz stanu. To drugie za sprawą Johna - byłego gubernatora Florydy. Wszystko to z powodu nadchodzących wyborów prezydenckich. O szansach Clinton w starciu z Bushem. O tym, czy Ameryka jest gotowa na pierwszą kobietę-prezydenta i o tym, co wybory w USA mogą przynieść Polakom, rozmawiałam z doktorem Łukaszem Wojtkowskim z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
 • Dariusz Krawczyk nowym prezesem Ciechu

  Dariusz Krawczyk nowym prezesem Ciechu

  NWZ Ciechu zdecydowało o wyborze na prezesa zarządu Dariusza Krawczyka. Nowy prezes chemicznej spółki zapowiada, że chce poprawić efektywność grupy. Rada nadzorcza powołała też w skład zarządu Andrzeja Kopcia.
 • Prokuratura: Nie będzie śledztwa ws. DNA dziecka Krawczyk

  Nie będzie śledztwa w sprawie podejrzenia przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych i ujawnienia tajemnicy dotyczącej kodu DNA dziecka Anety Krawczyk - poinformowała w piątek Prokuratura Okręgowa w Warszawie.
 • Nowy prezes PLL LOT w tym tygodniu?

  Prawdopodobnie w piątek Rada Nadzorcza wybierze nowego prezesa PLL LOT - podał PAP przewodniczący RN Jacek Krawczyk. We wtorek upłynął termin nadsyłania zgłoszeń na szefa zarządu przewoźnika oraz na członka zarządu ds. finansowo-ekonomicznych.
 • Wisła/Krakbet zremisowała na boisku lidera

  W 5. kolejce Polskiej Ligi Futsalu rewelacyjnie spisujący się beniaminek Wisła/Krakbet dosyć pechowo zremisował na wyjeździe z Auto-Mark/Borutą Zgierz 4-4 i współlideruje w tabeli.
 • Naukowcy z UE mogą się starać o pracę we Wspólnym Centrum Badawczym

  Naukowcy z całej UE mogą się już ubiegać o pracę we Wspólnym Centrum Badawczym (Joint Research Centre - JRC) - jednostce badawczej Komisji Europejskiej. Do pracy zostanie przyjętych ponad 270 osób. Nabór potrwa do 4 listopada.
 • MŚ w judo: Błach i Krawczyk wyeliminowani

  MŚ w judo: Błach i Krawczyk wyeliminowani

  Łukasz Błach i Robert Krawczyk (obaj 81 kg) odpadli w 1/32 finału mistrzostw świata judoków w Tokio.
 • Seks nowożeńców, czyli filmowanie jest w modzie

  Seks nowożeńców, czyli filmowanie jest w modzie

  Co mogą robić ze sobą w noc poślubną świeżo poślubieni małżonkowie? Odpowiedź brzmi - wszystko. Najlepiej w towarzystwie profesjonalnego kamerzysty...
 • Krawczyk + Włodarczyk = ?

  Krawczyk + Włodarczyk = ?

  Wielkie zmiany szykują scenarzyści serialu "Pierwsza miłość". Paweł (Mikołaj Krawczyk) zakocha się, a obiektem jego uczuć będzie Agnieszka Włodarczyk, czyli serialowa Anka.

Filmy - Krawczyk (4)

 • Krzysztof Krawczyk nie żyje. Legendarny muzyk, fan piłki nożnej. Wideo

  W drugi dzień świąt wielkanocnych 5 kwietnia zmarł Krzysztof Krawczyk. Legendarny muzyk miał 74 lata. Podkreślał, że jest fanem piłki nożnej, a w szczególności kibicem reprezentacji Polski. Piosenkarz nagrał kilka utworów związanych z futbolem. W 1982 roku piosenkę "Piłka w grze". W 1986 roku "Wygrajmy jeszcze jeden mecz". Przed MŚ w 2018 roku ukazała się jego piosenka "Lewandowski, gol dla Polski".
 • Będzie duet Krawczyk - Górniak!

  Szykuje się kolejny wielki przebój - Krzysztof Krawczyk zdradził INTERIA.TV, że Edyta Górniak obiecała nagrać z nim piosenkę.
 • Krzysztof Krawczyk w Alei Gwiazd

  Krzysztof Krawczyk - piosenkarz, gitarzysta i kompozytor doczekał się swojej Gwiazdy w Alei gwiazd w Krakowie.
 • Krawczyk "się ćwiczy"

  Krzysztof Krawczyk o tężyźnie fizycznej, festiwalu Top Trendy i fascynacji Niną Terentiew.