krawat

Artykuły - Krawat (22)

 • Krawaty, muszki i poszetki: ABC męskiej elegancji

  Krawaty, muszki i poszetki: ABC męskiej elegancji

  Nie da się zaprzeczyć, że elegancki garnitur lub dobrze dopasowana marynarka przyciąga spojrzenia. Wisienką na torcie będą jednak szykowne detale. Umiejętnie dobrany krawat, mucha czy poszetka może zmienić charakter całej stylizacji, podkreślić indywidualny styl lub przełamać nudę. Podpowiadamy, na jakie dodatki i w jakich sytuacjach warto postawić.
 • Drewniane zegarki dla nietuzinkowych ludzi

  Drewniane zegarki dla nietuzinkowych ludzi

  Krakowska firma Woodlans produkuje niezwykłe zegarki. Ich koperty i bransolety w całości wykonane są z drewna.
 • Sprawdź, czy mamy kryzys

  Sprawdź, czy mamy kryzys

  Idzie ten kryzys czy nie idzie? Na to pytanie można odpowiedzieć na dwa sposoby. Wdać się w poważną ekonomiczną analizę takich wskaźników, jak produkcja przemysłowa czy optymizm inwestorów. Albo poradzić pytającemu, by rozejrzał się dookoła.
 • Co założyć do garnituru?

  Co założyć do garnituru?

  W pierwszej części przewodnika po modzie pokazaliśmy najbardziej obciachowe zestawienia ubrań, jakie można zobaczyć na polskich ulicach. Dziś pokażemy, jak wyglądać dobrze i gustownie.
 • Trendy w modzie męskiej na 2012 rok

  Trendy w modzie męskiej na 2012 rok

  Wystarczy odrobina własnej kreatywności, aby strój był nie tylko elegancki, oryginalny, ale również modny.
 • Wyraź swoją osobowość podczas ślubu

  Wyraź swoją osobowość podczas ślubu

  Tradycyjny czarny garnitur, stanowiący jedynie tło dla wymyślnej kreacji Panny Młodej, odchodzi do lamusa. Pan Młody powinien być równie szykowny jak jego przyszła małżonka. W tym sezonie męska moda ślubna stawia na oryginalność, kolor, egzotyczny wzór.
 • Doda chwyciła go za krawat

  Doda chwyciła go za krawat

  Oceniający u boku Dody uczestników programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" Włodzimierz Szaranowicz charakteryzuje popularną piosenkarkę.
 • Twój zwis mówi o tym, kim jesteś

  Twój zwis mówi o tym, kim jesteś

  Krawat ujawnia nie tylko preferencje kolorystyczne właściciela, zamiłowanie do mody czy zasobność portfela. Według naukowców, konkretne rodzaje krawatów są wybierane przez określonych ludzi.
 • Jak nosić krawat

  Jak nosić krawat

  Jak być dobrym szefem? Jak poprosić o podwyżkę? Jak się zachować na wykwintnym przyjęciu i w klubie ze striptizem? Jak uwieść kobietę?
 • Jesteś we Włoszech? Zdejmij krawat

  Jesteś we Włoszech? Zdejmij krawat

  W związku z kolejną falą upałów we Włoszech minister zdrowia Livia Turco zaapelowała w poniedziałek do szefów wszystkich prywatnych firm i urzędów państwowych w całym kraju, by w tych najbardziej gorących dniach pozwolili swym pracownikom nie nosić krawatów.