krak

Artykuły - Krak (85)

 • Paul Tergat gościem 6. Półmaratonu Jurajskiego

  Paul Tergat gościem 6. Półmaratonu Jurajskiego

  Chluba kenijskiej lekkoatletyki Paul Tergat będzie gościem specjalnym 6. Półmaratonu Jurajskiego, który 13 czerwca odbędzie się na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
 • Ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku spółki Krak Gaz Sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 31/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Grupy LOTOS S.A. w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 17/2009 z dnia 30 kwietnia 2009 r. informuje, iż w dniu dzisiejszym powziął informację o postanowieniu Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia Wydział VIII Gospodarczy do spraw upadłościowych i naprawczych z dnia 23 lipca 2009 r. w sprawie ogłoszenia upadłości obejmującej likwidację majątku spółki Krak Gaz Sp. z o.o.
 • Złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości spółki Krak Gaz Sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 17/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Grupy LOTOS S.A. informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 30 kwietnia 2009 r. spółka Krak Gaz Sp. z o.o. (całkowicie kontrolowana przez LOTOS Gaz S.A., spółkę w 100% zależną od Grupy LOTOS S.A.) złożyła do Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia Wydział VIII Gospodarczy do spraw upadłościowo - naprawczych wniosek o ogłoszenie upadłości. Podstawą prawną przekazania raportu bież
 • Uczciwi mogą spać spokojnie, spekulanci zapłacą

  Uczciwi mogą spać spokojnie, spekulanci zapłacą

  Do towarzystw wpływają zgłoszenia menedżerów obawiających się pozwów za straty na opcjach. W praktyce większość z nich będzie w stanie uwolnić się od odpowiedzialności.
 • Bosski z Firmy po raz drugi

  Bosski z Firmy po raz drugi

  W styczniu nakładem Prosto do sklepów trafi solowy album "Krak2" krakowskiego rapera Bosskiego.
 • Eksmisja z "Kraka"

  Komornik odebrał spółce Forte znany dobrze turystom z kraju i zagranicy motel "Krak" - informuje "Dziennik Polski".
 • Wykaz informacji przekazanych do publicznej wiadomości w roku 2007

  Raport bieżący nr 11/2008Podstawa prawna: Art. 65 ust. 1 Ustawy o ofercie - wykaz informacji przekazanych do publicznej wiadomości Zarząd Grupy LOTOS S.A. przekazuje poniżej wykaz informacji określonych w art. 56 ust. 1 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, przekazanych do publicznej wiadomości w 2007 roku. Jednocześnie Zarząd Grupy LOTOS S.A. informuje, iż wszystkie wskazane w poniższym
 • Lotos ma apetyt na gaz

  12% krajowego rynku LPG planuje osiągnąć Lotos Gaz - spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej Lotos. Ubiegłoroczny udział firmy w rynku LPG w Polsce wyniósł 4,2% w porównaniu z 2,2% w 2005 roku.
 • Nabycie przez LOTOS Mazowsze S.A. udziałów spółki KRAK GAZ Sp. z o.o. - podpisanie umowy przyrzeczonej

  Raport bieżący nr 36/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 12/2007 Zarząd Grupy LOTOS S.A. informuje, iż w związku z uzyskaniem zgody UOKiK na dokonanie koncentracji poprzez przejęcie przez LOTOS Mazowsze S.A. kontroli nad spółką KRAK-GAZ Sp. z o.o. w wyniku nabycia jej udziałów LOTOS Mazowsze S.A. (spółka w 100% zależna od Grupy LOTOS S.A.) zawarła w dniu 9 lipca 2007 r. umowę przyrzeczoną zakupu 34.5
 • Comarch: Pierwsze wdrożenie polskiego systemu ERP w USA

  Spółka Krak Imports Inc. z siedzibą w Bensenville koło Chicago podpisała zamówienie na zakup zintegrowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem - Comarch CDN XL. Krak Imports Inc. jest jednym z największych importerów produktów spożywczych z Europy do USA.