InteriaTV - Krab

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
krab ,

Filmy - Krab (14)

 • Zabawne czy smutne? Krab „domaga się” kofeiny, trzymając w szczypcach kubeczek

  Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez kawy. Czy to samo można powiedzieć o tym krabie? Autorce nagrania udało się uchwycić skorupiaka spacerującego z kubkiem po napoju. Choć bawić może fakt, że zwierzę wygląda jakby potrzebowało kofeiny, należy pamiętać o tym, że Ziemia to nie śmietnik. Pozostawione opakowania mogą wyrządzić zwierzętom więcej szkody niż pożytku. (STORYFUL/x-news)
 • To wcale nie taniec. Nie uwierzycie

  Jeśli myślicie, że to tylko taniec, to grubo się mylicie! Zabawne ruchy samicy kraba, przypominające radość ze strzelonej podczas meczu bramki, to nic innego jak uwolnienie jaj. Wygląda na to, że spełniła swój macierzyński obowiązek! (STORYFUL/x-news)
 • Ciekawskie jamniki nie dają spokoju krabowi

  Dwa jamniki okazały się bardzo ciekawskimi zwierzakami. Przypadkiem odkryły dołek z krabem i potem nie chciały mu dać spokoju, zaintrygowane nowym znajomym. (STORYFUL/x-news)
 • Zabawne ruchy kraba. O co chodzi?

  Jeśli myślicie, że to tylko taniec, to grubo się mylicie! Zabawne ruchy samicy kraba, przypominające radość ze strzelonej podczas meczu bramki, to nic innego jak uwolnienie jaj. Wygląda na to, że spełniła swój macierzyński obowiązek! (STORYFUL/x-news)
 • Z tym krabem lepiej nie zadzierać. Tylko zobaczcie

  Z tym krabem lepiej nie zaczynać. Tylko zobaczcie.
 • Mops kontra krab. Finał spotkania?

  Mops Leonardo kopał dołki w piasku na plaży, kiedy zauważył nowego towarzysza. Takiego zwierzęcia jeszcze nie widział! Psiak z zaciekawieniem przyglądał się krabowi. Czy skorupiakowi udało się uciec? (STORYFUL/x-news)
 • Niezwykły stwór morski w oku kamery. Co to?

  Ciekawy w wyglądzie i zachowaniu krab dekorator pojawił się w wodach u wybrzeży Półwyspu Mornington. Skorupiak łączył kawałki żółtych i różowych koralowców, tworząc oszałamiający efekt tęczy. (STORYFUL/x-news)
 • Nieśmiały krab nie przepada za kamerą

  Ten nieśmiały krab, spotkany na australijskiej plaży, chyba nie przepada za towarzystwem. Jak tylko zauważył, że jest obserwowany przez kamerę, postanowił oddalić się w ustronne miejsce. (STORYFUL/x-news)
 • Krab robiący fikołki. O co chodzi?

  PT Hirschfield uchwycił moment przedstawiający kraba toczącego się po dnie oceanu. Skorupiak wygląda jakby robił fikołki! (STORYFUL/x-news)
 • Krab zaciekawił się kamerą. Uroczy?

  Morski fotograf i fanatyk nurkowania z Melbourne nagrał przyjaznego kraba. Skorupiak zbliżył się do aparatu i wziął go w swoje objęcia. (STORYFUL/x-news)