Kożuchowska Małgorzata

Artykuły - Kożuchowska Małgorzata (53)

 • Małgorzata Kożuchowska teksty ról ćwiczy z... psami

  Małgorzata Kożuchowska teksty ról ćwiczy z... psami

  Niezmiennym punktem w planie dnia u Małgorzaty Kożuchowskiej są spacery z psami. Robi to dla swoich pupili, ale też i dla siebie. Jak zdradziła, podczas takich eskapad często ćwiczy swoje aktorskie kwestie.
 • Małgorzata Kożuchowska jest bardzo szczupła

  Małgorzata Kożuchowska jest bardzo szczupła

  Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda wygląda ostatnio kwitnąco!
 • Małgorzata Kożuchowska szczerze o Patryku Vedze

  Małgorzata Kożuchowska szczerze o Patryku Vedze

  Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Przez wiele lat grała w serialu "M jak miłość", możemy oglądać ją także w sitcomie "Rodzinka.pl".
 • Małgorzata Kożuchowska: jak została ikoną stylu?

  Małgorzata Kożuchowska: jak została ikoną stylu?

  Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w filmie Patryka Vegi.
 • Małgorzata Kożuchowska komplementuje Vegę

  Małgorzata Kożuchowska komplementuje Vegę

  Małgorzata Kożuchowska od lat walczy z zaszufladkowaniem. Jedni widzą w niej tylko Hankę z "M jak miłość", inni Natalię Boską z "Rodzinki.pl".
 • Małgorzata Kożuchowska jest nie do poznania

  Małgorzata Kożuchowska jest nie do poznania

  Małgorzata Kożuchowska jest jedną z ulubionych aktorek Polaków. Popularność zdobyła dzięki roli Hanki Mostowiak w serialu „M jak miłość”.
 • Małgorzata Kożuchowska w dubbingu animacji "Luis i obcy'

  Małgorzata Kożuchowska w dubbingu animacji "Luis i obcy'

  Głos Małgorzaty Kożuchowskiej usłyszymy w polskiej wersji językowej animacji "Luis i obcy", która trafi na ekrany kin 6 kwietnia. Aktorka "wcieli się" w postać tropiącej kosmitów pani Zgagarin.

Zdjęcia - Kożuchowska Małgorzata (13)

 • film.interia.pl
  Małgorzata Kożuchowska kończy 45 lat

Filmy - Kożuchowska Małgorzata (11)

 • Małgorzata Kożuchowska szczerze o Patryku Vedze

  Małgorzata Kożuchowska zagrała w filmie "Plagi Breslau", najnowszej produkcji Patryka Vegi. - Podoba mi się jego odwaga. Idzie swoją drogą i bierze odpowiedzialność za to co robi, co mi imponuje - wyznała. - Patryk ma ten komfort, że robi rocznie dwa lub trzy filmy i spełnia marzenia aktorów - dodała.
 • Małgorzata Kożuchowska o urodzinach synka

  - Jasiu jest już w takim wieku, że coraz lepiej wie czego chce - zdradziła Małgorzata Kożuchowska. Jak wyglądały urodziny jej syna? Jaki był temat przewodni?
 • Jak Małgorzata Kożuchowska została ikoną stylu?

  Małgorzata Kożuchowska zdradziła, w jaki sposób została ikoną mody. Stwierdziła, że nigdy nie planowała, aby stać się osobą podziwianą ze względu na styl. Po prostu była wierna sobie i robiła swoje. Przyznała jednak, że otacza ją cały sztab ludzi, który zajmuje się poczynaniami komercyjnymi aktorki oraz dba o jej wizerunek. Wśród nich jest agentka, specjalistka zajmująca się czesaniem włosów i fachowcy od stylizacji. Sama bacznie obserwuje rynek modowy, przegląda media społecznościowe, a na uroczyste wyjścia wybiera odpowiednie kreacje od znanych projektantów.
 • Małgorzata Kożuchowska o współpracy z Patrykiem Vegą

  Małgorzata Kożuchowska o współpracy z Patrykiem Vegą. - Marzyłam o tym, żeby pracować z Patrykiem. Wydaje mi się, że on jest jednym z nielicznych reżyserów w naszym kraju, którzy mają taką odwagę i znajdują w tym niezłą frajdę, żeby przełamywać wizerunki aktorów. Bardzo jestem ciekawa tego efektu, to była naprawdę niezwykła przygoda dla mnie - powiedziała aktorka.