kozioł

Artykuły - Kozioł (35)

 • Bloober Team idzie na NewConnect

  Bloober Team, spółka zajmująca się tworzeniem gier na konsole z przeznaczeniem do cyfrowej dystrybucji, planuje zadebiutować na rynku NewConnect w drugim kwartale 2011 roku.
 • Kuba Rozpruwacz jak kozioł ofiarny

  Kuba Rozpruwacz jak kozioł ofiarny

  Od 1888 roku, kiedy to Londynem wstrząsał strach przed Kubą Rozpruwaczem, minął ponad wiek. Jako, że seryjnego mordercy nigdy nie udało się zidentyfikować, narosło wokół niego więcej hipotez, niż było samych ofiar.
 • Igor Kozioł zakończył karierę

  Igor Kozioł, były piłkarz m.in. Legii Warszawa i Groclinu Grodzisk, a ostatnio Polonii Warszawa, podjął decyzję o zakończeniu kariery. Kontrakt 34-letniego pomocnika ze stołecznym klubem wygasa 30 czerwca. "Czarne koszule" nie przedłużyły z nim umowy.
 • Nowości na Warszawskich Targach Książki

  Nowe książki Irvinga, Pamuka, Rotha, Esterhazy'ego, Gretkowskiej i Grocholi, biografia Tomasza Stańki, nowe tomiki Kozioł i Lipskiej, pamiętnik Murakamiego - to niektóre z nowości przygotowanych na rozpoczynające się w czwartek I Warszawskie Targi Książki.
 • Szwecja: Słomiany kozioł w Gaevle znów spłonął

  Do bożonarodzeniowej tradycji w szwedzkim Gaevle (150 km na północ od Sztokholmu) należy ustawianie na centralnym placu wielkiego słomianego kozła. Niestety, "tradycją" stało się też podpalanie kozła przez wandali.
 • Dobra zaliczka Polonii

  Dobra zaliczka Polonii

  Polonia Warszawa pokonała Budocnost Podgorica 2:0 w meczu I rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Taki wynik uzyskany na wyjeździe zapewnia spokój przed rewanżem, do którego dojdzie za tydzień przy Konwiktorskiej.
 • Kolejne asy do RPP

  Kolejne asy do RPP

  Profesor Józef Kozioł, profesor Władysław Szymański oraz wiceminister finansów Elżbieta Chojna-Duch są kandydatami PSL do RPP, ale mogą pojawić się jeszcze inne nazwiska - powiedział szef klubu PSL Stanisław Żelichowski, potwierdzając wcześniejsze informacje PAP.
 • Trzy dni w błocie i piasku

  Trzy dni w błocie i piasku

  Tegoroczna edycja rozgrywanego w okolicach Gliwic Rajdu MUTT została zdominowana przez załogi RMF Caroline Team.
 • Kozioł chce remisu z Lechem

  Kozioł chce remisu z Lechem

  Polonia Warszawa w środowym meczu półfinałowym Remes Pucharu Polski zmierzy się w Poznaniu z Lechem. Pomocnik gości - Igor Kozioł zdaje sobie sprawę z siły rywala i z tego jak trudnym teren jest obiekt przy Bułgarskiej. Liczy jednak wraz z kolegami na zdobycz bramkową, co może mieć kolosalne znaczenie w rewanżu w stolicy.
 • Nieźle w Baja Saxonia

  Nieźle w Baja Saxonia

  Załogi RMF Caroline Team pracowicie spędziły Święta Wielkanocne.