Kowboje i obcy

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kowboje i obcy (Film (2011)[Cowboys and Aliens] Reż.Jon Favreau) ,

Artykuły - Kowboje i obcy (4)

 • Olivia Wilde w Formule 1

  Olivia Wilde w Formule 1

  Olivia Wilde, znany z serialu "Dr House" i obrazu "Kowboje i obcy", dołączyła do obsady nowego filmu Rona Howarda "Rush". Aktorka zagra supermodelkę Suzy Miller w obrazie o Formule 1.
 • Jest wiele opcji: Kowboje i dinozaury, kowboje i zombie

  Jest wiele opcji: Kowboje i dinozaury, kowboje i zombie

  - Odkrywanie znanych schematów będzie dla widzów doskonałą zabawą - zapewnia autor filmu "Kowboje i obcy", będącego zaskakującym połączeniem westernu i elementów science-fiction. O produkcji opowiadają reżyser Jon Favreau i Daniel Craig, wcielający się w jednego z głównych bohaterów opowieści.
 • Wilde zajęła miejsce Garner

  Wilde zajęła miejsce Garner

  Olivia Wilde, gwiazda filmu "Kowboje i obcy", na planie którego spotkała się z Danielem Craigiem oraz Harrisonem Fordem, znana wcześniej głównie z roli w popularnym serialu "Dr House", dołączyła do obsady filmu "Better Living Through Chemistry". Aktorka zastąpiła na planie Jennifer Garner, która musiała zrezygnować z roli.
 • Miłość? Tylko w Paryżu!

  Miłość? Tylko w Paryżu!

  Nowa komedia Woody'ego Allena "O północy w Paryżu" oraz western science fiction "Kowboje i obcy" z Danielem Craigiem i Harrisonem Fordem to największe hity obfitującego w kinowe premiery tygodnia. W sumie na ekrany kin trafia w piątek aż 9 produkcji!