kowboj

Artykuły - Kowboj (33)

 • Etos watażki

  Etos watażki

  Skorup "Etos kowboja", MaxFloRec
 • Jest wiele opcji: Kowboje i dinozaury, kowboje i zombie

  Jest wiele opcji: Kowboje i dinozaury, kowboje i zombie

  - Odkrywanie znanych schematów będzie dla widzów doskonałą zabawą - zapewnia autor filmu "Kowboje i obcy", będącego zaskakującym połączeniem westernu i elementów science-fiction. O produkcji opowiadają reżyser Jon Favreau i Daniel Craig, wcielający się w jednego z głównych bohaterów opowieści.
 • Kowboje, obcy i Obcy

  Kowboje, obcy i Obcy

  "Kowboje & obcy" ("Cowboys and Aliens"), reż. Jon Favreau, USA 2011, dystrybutor UIP, premiera kinowa 26 sierpnia 2011 roku.
 • Kowboje kontra kosmici. Film!

  Kowboje kontra kosmici. Film!

  W Internecie pojawił się pierwszy, niezwykle widowiskowy zwiastun ekranizacji komiksu "Cowboys & Aliens". Reżysem filmu jest twórca "Iron Mana", Jon Favreau , a w obsadzie znaleźli się m.in.: Daniel Craig, Harrison Ford, Olivia Wilde i Sam Rockwell.
 • Kowboje i mandaryni

  Obejrzałem ostatnio w telewizji uroczą historyjkę o panu, który postanowił sprzedać pianino. Dał ogłoszenie do gazety, zaznaczył, że pianino stare, ma klawisze wykładane kością słoniową... Sprzedał, po czym dopadła go prokuratura. Bogu ducha winny człowiek dostał trzy miesiące w zawiasach i kilkaset złotych grzywny - za zakazany handel kością słoniową.
 • Kowboj doceniony we Francji

  Kowboj doceniony we Francji

  Clint Eastwood został pierwszym laureatem nagrody Prix Lumiere. Aktor odebrał wyróżnienie we Francji 17 października 2009 roku, podczas festiwalu Lumiere Lyon Film Festival.
 • Kowboj z piekła rodem

  Kowboj z piekła rodem

  Na zewnątrz zimno, szaro i dżdżyście, a w krakowskim klubie Studio gorąco i duszno, niczym na mokradłach Luizjany. To koncert amerykańskiej formacji Down, drugi w naszym kraju i pierwszy w stolicy Małopolski.
 • "Zarozumiały chłopczyk w przebraniu kowboja"

  "Zarozumiały chłopczyk w przebraniu kowboja"

  We Francji znów głośno o Segolene Royal, byłej rywalce Nicolasa Sarkozy'ego w wyborach prezydenckich. W swojej najnowszej książce popularna "Sego" określa obecną głowę państwa jako "zarozumiałego chłopczyka", przebranego za kowboja.
 • Kowboje walczą z kosmitami

  Kowboje walczą z kosmitami

  Możliwe, że już niedługo zobaczymy Roberta Downey'a Jr. ("Iron Man") w kowbojskim kapeluszu. Aktor rozpoczął rozmowy na temat swojego udziału w filmie s-f "Cowboys & Aliens".
 • Kowboj zostanie księciem

  Kowboj zostanie księciem

  Jake Gyllenhaal, znany z filmów "Tajemnica Brokeback Mountain" i "Jarhead: żołnierz piechoty morskiej", wystąpi w nowej produkcji Disney'a, "Prince of Persia: The Sands of Time". Partnerować mu będzie Gemma Arterton.