koty

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Koty (tytul filmu, 2020, reż. Tom Hooper) ,

Artykuły - Koty (142)

Filmy - Koty (131)

 • Koty rasy sfinks reagują synchronicznie na zabawy właściciela

  Koty rasy sfinks zdecydowanie należą do jednych z najciekawszych. Są zupełnie pozbawione owłosienia, w tym tak typowych dla reszty gatunku wąsów. Mają też duże i mocno odstające uszy. Film w pełnej krasie pokazuje aż cztery sfinksy, które wyłapują dźwięki wydawane przez właściciela i zabawnie, synchronicznie kręcą głowami. Podobają się Wam?
 • 24 koty uratowane z zamkniętego samochody w Kalifornii

  Obrońcy praw zwierząt uratowali 24 koty pozostawione bez wody i jedzenia w rozgrzanym samochodzie w Ontario na przedmieściach Los Angeles. O stadzie kotów mieszkających w zamkniętym samochodzie poinformował pracownik jednego ze sklepów w pobliżu którego zaparkowane było auto. Gdy ratownicy przybyli na miejsce okazało się, że w wewnątrz samochodu jest blisko 50 st. Celsjusza.
 • Dwa koty z entuzjazmem witają właściciela

  Luuk, właściciel dwóch kotów o imieniu Walt i Jables pochwalił się nagraniem, na którym widać entuzjazm towarzyszący zwierzakom, gdy pan wraca do domu. Pomimo tego, że w domu Luuka koty są dopiero od pięciu miesięcy, są z nim silnie związane i gdy tylko usłyszą, że wraca, reagują w podobny sposób.
 • Celebryci na czterech nogach ofiarami hejtu

  Celebryci i influencerzy prześcigają się w dziwactwach i groteskowych modyfikacjach ciała, aby zyskać rozgłos. Ale sława w Internecie nie dotyczy tylko ludzi, czasem także sympatycznych czworonogów, które stają się popularne niekoniecznie na własne życzenie.