koty

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Koty (tytul filmu, 2020, reż. Tom Hooper) ,

Artykuły - Koty (143)

Filmy - Koty (132)

 • Dalmatyńczyk opiekuje się małymi kotami

  Zoey, 6-miesięczna suczka dalmatyńczyka została ostatnio kocią opiekunką. Gdy w jej domu pojawiły się maluchy, ich właścicielka izolowała od nich Zoey. Zauważyła jednak, że psiak wyczekuje pod drzwiami i zdecydowanie szuka kontaktu z nowoprzybyłymi. Przy bliższym poznaniu okazało się, że Zoey świetnie sprawdza się w roli mamki i od tej pory spędza z kotami mnóstwo czasu, pielęgnując i dbając o nie, jak również bawiąc się niczym najlepszy druh.
 • Koty rasy sfinks reagują synchronicznie na zabawy właściciela

  Koty rasy sfinks zdecydowanie należą do jednych z najciekawszych. Są zupełnie pozbawione owłosienia, w tym tak typowych dla reszty gatunku wąsów. Mają też duże i mocno odstające uszy. Film w pełnej krasie pokazuje aż cztery sfinksy, które wyłapują dźwięki wydawane przez właściciela i zabawnie, synchronicznie kręcą głowami. Podobają się Wam?
 • 24 koty uratowane z zamkniętego samochody w Kalifornii

  Obrońcy praw zwierząt uratowali 24 koty pozostawione bez wody i jedzenia w rozgrzanym samochodzie w Ontario na przedmieściach Los Angeles. O stadzie kotów mieszkających w zamkniętym samochodzie poinformował pracownik jednego ze sklepów w pobliżu którego zaparkowane było auto. Gdy ratownicy przybyli na miejsce okazało się, że w wewnątrz samochodu jest blisko 50 st. Celsjusza.
 • Dwa koty z entuzjazmem witają właściciela

  Luuk, właściciel dwóch kotów o imieniu Walt i Jables pochwalił się nagraniem, na którym widać entuzjazm towarzyszący zwierzakom, gdy pan wraca do domu. Pomimo tego, że w domu Luuka koty są dopiero od pięciu miesięcy, są z nim silnie związane i gdy tylko usłyszą, że wraca, reagują w podobny sposób.