kot

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kot (Film (2003)[The Cat in the Hat] Reż.Bo Welch) ,

Artykuły - Kot (271)

Filmy - Kot (602)

 • Kot przeciąga się, wyciąga i... zlatuje z parapetu. Zabawne

  Kot pewnej kobiety leniwie wylegiwał się na parapecie. Zaczepiony przez właścicielkę zaczął się przeciągać, sugerując, że kolejne pięć minut drzemki to konieczność. Już po chwili musiał jednak znaleźć w sobie energię, ponieważ... zleciał z parapetu. Zobaczcie, jaka była jego reakcja.
 • Niepełnosprawny kot, któremu w zabawie nic nie przeszkadza!

  O tym kocie można powiedzieć, że nie miał w życiu lekko. Piękny pers o imieniu Moet urodził się w Omanie. Wskutek zaniedbań pierwszych właścicieli stracił oczy i znalazł się w lokalnym schronisku. Stamtąd zabrała go obywatelka Wielkiej Brytanii i przywiozła do swojego kraju. Teraz, mimo, że nie w pełni sprawy, radzi sobie jak może. A jak widać, może całkiem nieźle! Czego jak czego, ale zabawy żaden kot nie odmówi.
 • Kot leży do góry nogami i liże własny ogon. Niezły akrobata

  Takich akrobacji nie byłby w stanie wykonać chyba nikt inny oprócz kota. Zobaczcie, jak pewien czworonóg, korzystając z wygodnego fotela i leżąc do góry nogami, lizał własny ogon. Kocie, ty to potrafisz!
 • Adoptowała łysą świnkę morską. Idealnie pasuje do jej rodzinki kotów sfinksów

  Ta kobieta postanowiła zaadoptować łysą świnkę morską. Uznała, że zwierzak będzie idealnie pasować do jej kotów. Oksana jest właścicielką czterech sfinksów. Na szczęście wszystkie pupile radośnie powitały nowego domownika. Zwierzęta nauczyły się już nawet razem jeść i spać.