kot

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kot (Film (2003)[The Cat in the Hat] Reż.Bo Welch) ,

Artykuły - Kot (271)

Filmy - Kot (358)

 • Ma tylko trzy łapy, ale nadrabia urokiem! Kot bohater

  Pewien kot o imieniu Mylo jest idealnym przykładem tego, że każdy futrzak może znaleźć dla siebie dom. Mylo nie ma jednej łapy, ale mimo to jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Kot trafił nawet na okładkę kalendarza na 2021 rok, przygotowanego przez organizację zajmującą się adopcją tych zwierząt. Właścicielka założyła mu również konto na Instagramie, gdzie udostępnia porady dla ludzi, którzy chcą zaadaptować kota w podobnej kondycji.
 • Kot wyciął psikusa. Wystarczyło, że wskoczył na...

  Nawet kot potrafi czasem wyciąć psikusa. Zobaczcie, czym skończył się dziarski skok na otwartą klapę bagażnika. Podpowiadamy, że śmiał się nawet właściciel, który znajdował się w najwrażliwszym miejscu akcji.
 • Mały rozrabiaka. Pies nie wiedział, jak się zachować

  "Co to jest? Małe, szare i wszędzie go pełno?" — pomyślały sobie psy husky, bohaterowie wideo. W ich otoczeniu pojawił się nowy domownik. Trzymiesięczny tryskający energią kot, ciekawy świata do tego stopnia, że z lubością podgryza psie ogony i wskakuje im na plecy niczym na najlepszego wierzchowca! Zobaczcie, jaki z niego urwis.
 • Kiciuś nie boi się deszczu. Urocze

  I wśród kotów zdarzają się rodzynki. A to jeden z nich lubi towarzystwo odkurzacza, a to inny nie ma nic przeciwko porządnemu zmoknięciu. Zobaczcie, jak bohater filmu dziarsko wyskakuje do ogrodu i bawi się w padającym deszczu. Piękny widok.