kot

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kot (Film (2003)[The Cat in the Hat] Reż.Bo Welch) ,

Artykuły - Kot (500)

 • Dzień kota: Pupile i gospodarka

  Dzień kota: Pupile i gospodarka

  W niedzielę 17 lutego przypada międzynarodowy dzień kota. To dobra okazja, by przyjrzeć się, jaki wpływ na gospodarkę mają zwierzęta domowe i dlaczego jest praktycznie pewne, że w Polsce będzie się on sukcesywnie zwiększać - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.
 • Kot i pies dla dobra dziecka

  Kot i pies dla dobra dziecka

  Dzieci wychowujące się z psem lub kotem lepiej radzą sobie ze stresem. Mają wyższe poczucie własnej wartości, co pozytywnie wpływa na ich rozwój.
 • Kot jako środek trwały, czyli pięć nietypowych kosztów firmowych

  Kot jako środek trwały, czyli pięć nietypowych kosztów firmowych

  Jedną z zalet prowadzenia własnej działalności gospodarczej jest możliwość rozliczania faktycznie poniesionych wydatków związanych z prowadzeniem firmy. Koszty firmowe to te, które służą uzyskaniu przychodu lub zabezpieczają jego źródła.
 • Zaraziła się chorobą odkleszczową od... kota

  Zaraziła się chorobą odkleszczową od... kota

  Japońska służba zdrowia poinformowała, że anonimowa kobieta zmarła w zeszłym roku z powodu choroby odkleszczowej przeniesionej z innego ssaka. Źródłem zakażenia był bezdomny kot.
 • Niemcy chcą podatku od kotów

  Niemcy chcą podatku od kotów

  Już teraz Związek Łowiecki w Niemczech popiera wprowadzenie podatku od posiadania kota. Ma to na celu m.in. zachowanie bioróżnorodności - argumentuje.
 • RMF24: Włoska straż uratowała małego kotka

  Włoska straż przybrzeżna przeprowadziła niecodzienną akcję ratunkową. Do wody wpadł mały kociak. Ratownicy wyciągnęli go z wody i przystąpili do udzielania pierwszej pomocy.

Filmy - Kot (443)