kot

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kot (Film (2003)[The Cat in the Hat] Reż.Bo Welch) ,

Artykuły - Kot (271)

Filmy - Kot (591)

 • Głowa kota utknęła w puszcze. Pomogli mu policjanci z Las Vegas

  Policjanci z Las Vegas pomogli kotu, którego głowa utknęła w puszcze po zupie. Funkcjonariusze zauważyli zwierzę na ulicy podczas patrolu. Podjechali do niego i spokojnie pomogli mu wyciągnąć głowę z puszki. Kot uciekł i według relacji policjantów, nic mu się nie stało.
 • Kot wspina się na pralkę, żeby po chwili sfrunąć w koszu na bieliznę

  A co się tutaj dzieje? Zdaje się pytać właściciel tego kota, który przyłapał swojego czworonoga na buszowaniu po domowym składziku. Kot zaczął wspinać się na pralkę i stojącego na niej kosza na bieliznę, ale... chyba nie na taki efekt końcowy liczył. Zobaczcie, jak skończyły się te harce.
 • Kot niepewnie spogląda na drukarkę i atakuje wylatujące kartki

  Kot o imieniu Sadayoshi miał spore wątpliwości, czy stojąca na biurku drukarka to nie przypadkiem groźna maszyna, przed którą trzeba się bronić. Sadyaoshi spoglądał na drukowane strony z niepewnością i od czasu do czasu... atakował je łapą.
 • Bezdomny kot zachęcił przechodnia do nakarmienia go

  Pewna mieszkanka Meksyku zobaczyła na ulicy bezdomnego kota. Nieborak siedział przed sklepem i wszystko wskazywało na to, że był bardzo głodny. Kobieta zdecydowała się podejść i pogłaskać zwierzę, a ono skorzystało z okazanego zainteresowania i... zaczęło iść w stronę sklepu, wyraźnie dając znać, że zależy mu na czymś, co jest w środku. Po chwili stał już przy półce z karmą. Tania, bo tak ma imię bohaterka wideo, nie wahała się i kupiła kotu jedzenie. Co więcej, przygarnęła go! Teraz bezdomne zwierzę ma dom i imię — "Conejo". Conejo to po hiszpańsku "królik". Tania nazwała tak kota, ponieważ nie ma ogona. Nie przeszkadza mu to jednak chodzić dumnie i cieszyć się tak, jakby go miał. Jeśli chcecie zobaczyć więcej materiałów o Conejo, możecie zajrzeć na Instagram Tani: @conejo_elgato