koszulki

Artykuły - Koszulki (27)

Filmy - Koszulki (9)

 • Rewolucja w Barcelonie. Messi pokazuje nowe stroje. Wideo

  FC Barcelona w przyszłym sezonie po raz pierwszy w historii będzie występować w koszulkach w szachownicę. Jak nowe stroje przyjmą się wśród kibiców?
 • Coraz więcej polskich miast z pomnikami w koszulkach z napisem "Konstytucja"

  Kolejne pomniki zostały ubrane w koszulki z napisem "Konstytucja" w ramach akcji zainicjowanej przez Komitet Obrony Demokracji. Tym razem koszulki zawisły na pomniku Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej oraz Nelly na skwerze w Gorzowie Wielkopolskim i rzeźbie Janusza Gorzowskiego na nadwarciańskim bulwarze. (TVN24/x-news)
 • Nie wyrzucaj starych koszulek. Zrób z nich... mopa!

  Jeśli macie w zanadrzu stare koszulki, nie wyrzucajcie ich do kosza! Możecie je wykorzystać o wiele praktyczniej - robiąc z nich choćby mopa, który posłuży wam do dokładnego posprzątania waszych podłóg! Wystarczy odpowiednio pocięta koszulka i zwykły kij od miotły - w parę chwil zrobicie mopa, który będzie równie skuteczny, co mopy ze sklepu! Zobaczcie nasz poradnik!
 • Jak szybko i tanio odświeżyć stare koszulki?

  Każdy z nas ma ulubione t-shirty, które po kilku praniach robią się szare i nieestetyczne. Szkoda ich jednak wyrzucać, właśnie dlatego uciec się do prostego sposobu na odświeżenie starych koszulek! Malowanie i ozdabianie prostymi wzorami to szybka metoda na odmienienie własnej garderoby, warto też wspomnieć o niezwykle przydatnej dzisiaj zalecie personalizacji koszulek czy bluzek. Zobaczcie nasz sposób!