koszulki

Artykuły - Koszulki (27)

Filmy - Koszulki (8)

 • Rewolucja w Barcelonie. Messi pokazuje nowe stroje. Wideo

  FC Barcelona w przyszłym sezonie po raz pierwszy w historii będzie występować w koszulkach w szachownicę. Jak nowe stroje przyjmą się wśród kibiców?
 • Nie wyrzucaj starych koszulek. Zrób z nich... mopa!

  Jeśli macie w zanadrzu stare koszulki, nie wyrzucajcie ich do kosza! Możecie je wykorzystać o wiele praktyczniej - robiąc z nich choćby mopa, który posłuży wam do dokładnego posprzątania waszych podłóg! Wystarczy odpowiednio pocięta koszulka i zwykły kij od miotły - w parę chwil zrobicie mopa, który będzie równie skuteczny, co mopy ze sklepu! Zobaczcie nasz poradnik!
 • Jak szybko i tanio odświeżyć stare koszulki?

  Każdy z nas ma ulubione t-shirty, które po kilku praniach robią się szare i nieestetyczne. Szkoda ich jednak wyrzucać, właśnie dlatego uciec się do prostego sposobu na odświeżenie starych koszulek! Malowanie i ozdabianie prostymi wzorami to szybka metoda na odmienienie własnej garderoby, warto też wspomnieć o niezwykle przydatnej dzisiaj zalecie personalizacji koszulek czy bluzek. Zobaczcie nasz sposób!
 • Jak pakować koszulki, by zajmowały mniej miejsca w bagażu?

  Koszulki to jedna z najpopularniejszych części garderoby, którą kochają wszyscy na całym świecie! W bagażu czy niewielkiej szafie trudno je jednak pomieścić, zwłaszcza, gdy są składane w tradycyjny sposób. Jest jednak na to sprytny sposób - jeśli chcecie zaoszczędzić miejsca, spróbujcie złożyć swoje t-shirty według naszego poradnika. To naprawdę proste!