kostiumy kąpielowe

Artykuły - Kostiumy kąpielowe (1)

 • Kostium kąpielowy w... muzeum

  Kostium kąpielowy w... muzeum

  Czerwony kostium kąpielowy, dzięki któremu Farrah Fawcett stała się ikoną lat 70., trafił do muzeum. Eksponat, będący symbolem zmarłej gwiazdy "Aniołków Charliego", znalazł się w kolekcji Narodowego Muzeum Historii Ameryki Instytutu Smithsona w Waszyngtonie.

Filmy - Kostiumy kąpielowe (3)

 • Najmodniejsze kostiumy plus size tego sezonu

  Monika Kołodyńska powiedziała o najmodniejszych kostiumach plus size tego sezonu. Brafitterka zaprezentowała trzy kostiumy, które uwydatnią zalety figury, a ukryją mankamenty. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Najmodniejsze stroje kąpielowe

  Zobacz, jakie są najmodniejsze stroje kąpielowe na lato 2016 - geometryczne wzory, ale także kwiatowe motywy i asymetryczne kroje.
 • Upiorna nowa moda – maski plażowe

  W chińskim mieście Qingdao nad Morzem Żółtym zapanowała groteskowa moda, której uległy zwłaszcza kobiety. Chodzi o plażowe maski, zwane facekini, o jaskrawych kolorach i fantazyjnych wzorach. Jest to rodzaj czepków, które odsłaniają tylko oczy, nos i usta. Można je dopasować do równie „uroczych” strojów kąpielowych, zakrywających niemal całe ciało, albo do zwykłego bikini. Maski służą do ochrony przed meduzami, glonami, zanieczyszczeniami i promieniami słonecznymi. W porównaniu z tą modą stroje plażowiczów sprzed stu lat wydają się jednak bardziej twarzowe!