kostiumy

Artykuły - Kostiumy (54)

Filmy - Kostiumy (6)

 • Modne świnki morskie. Tego nie widzieliście

  Takich wygód nie mają chyba żadne inne świnki morskie na świecie. Pea and Parsley, bo tak się nazywają mają właścicielkę, która dzierga dla nich specjalne kostiumy. Ulrica Marklund mieszka w Szwecji, gdzie pracuje jako przedszkolanka. Po godzinach zajmuje się produkcją i sprzedażą linii odzieżowej dla nietypowych klientów. Jak mówi, wydzierganie jednego ubranka zajmuje zazwyczaj jeden dzień. Jej podopieczni są chętni do współpracy i pozowania do zdjęć. Szczególnie dlatego, że wiążę się to z dodatkowym przydziałem ulubionych łakoci.
 • Maski karnawałowe - jak je robić? Poradnik krok po kroku

  Karnawał to wyjątkowy czas balów i zabaw, zwłaszcza tych z przebraniami! Zarówno dzieci, jak i dorośli czasem spotykają się na karnawałowych zabawach, w których obowiązkowym rekwizytem jest jeśli nie przebranie, to właśnie sama maska, która dyskretnie chowa naszą twarz przed światem! Nie musicie kupować masek w sklepie - możecie zrobić je w parę chwil samodzielnie w domu! Zobaczcie nasz poradnik.
 • Suknia jak z "Krainy Lodu" - zrobisz ją w parę minut!

  Animowane bajki podbijają serca dzieci na całym świecie! Wszystkie bardzo szybko utożsamiają się z bohaterami swoich ulubionych filmów i seriali, a rekwizyty z nimi związane to pozycje obowiązkowe dla wielu milusińskich. Niestety, te zwykle są strasznie drogie. By nie wydawać fortuny, możecie część z nich przygotować w domu! Tym razem mamy dla was propozycję na uwielbianą przez dzieci suknię jak z "Krainy Lodu" - wydając niewiele, zrobicie piękną, niemalże identyczną suknię Elzy! Zobaczcie - to dziecinnie proste!
 • Robienie skrzydeł aniołka - szybka instrukcja

  Skrzydła anioła to podstawowy i niezbędny element każdego przebrania - niekoniecznie za cherubinka! W różnych wersjach kolorystycznych znakomicie sprawdzą się w przeróżnych kostiumach i to nie tylko u dzieci. W sklepach trudno znaleźć jednak trwałe i odpowiednie skrzydełka, a te można zrobić samemu w domu! Dzięki naszemu poradnikowi dowiecie się, jak szybko i małym kosztem zrobić proste, ale efektowne skrzydełka aniołka - to dziecinnie proste!