kosmici

Artykuły - Kosmici (73)

Filmy - Kosmici (3)

  • 40. lat minęło od domniemanego lądowania UFO w Emilcinie

    "Zdarzenie w Emilcinie" to jeden z najgłośniejszych w Polsce przypadków związanych z doniesieniami o spotkaniach z UFO. Mieszkający we wsi Emilicin rolnik Jan Wolski, 10 maja 1978 roku, miał spotkać dziwne istoty i ich kosmiczny statek. Czy tzw. zdarzenie w Emilcinie było mistyfikacją? Czy istnieje życie pozaziemskie? Rozmawiali o tym w "Dzień Dobry TVN" Wiktor Niedzicki, fizyk i popularyzator nauki oraz Janusz Zagórski, dziennikarz i ufolog. (Dzień Dobry TVN/x-news)
  • "Nie możemy założyć, że kosmici są mądrzejsi od nas"

    W kosmosie jest mnóstwo pustego miejsca, a najbliższe gwiazdy są oddalone od nas o lata świetlne. - Możemy wysłać sygnał radiowy, ale pytanie, czy mamy tego czasu wystarczająco wiele, by porozumieć się z kosmitami - mówi Jan Stradowski, dziennikarz naukowy. Jak ocenia, ludzie mają nadzieję, że kosmici będą w stanie wspomóc naszą cywilizację pod względem naukowym i technologicznym. - Niestety, nie możemy ocenić, czy kosmici są o wiele mądrzejsi od nas - dodaje Stradowski. (Dzień Dobry TVN/x-news)
  • Kosmici atakują na wykładzie!

    Znany warszawski performer, który był już m.in. Batmanem i straszną dziewczynką z horroru "The Ring", tym razem odwiedził jedną z uczelni. Nie był sam...