kosmetyka

Artykuły - Kosmetyka (28)

Filmy - Kosmetyka (10)

 • Po powrocie z lotniska zauważasz zmiany na skórze?

  Po powrocie z urlopu spodziewamy się, że będziemy wyglądać pięknie, a skóra będzie wręcz promieniować zdrowiem. Podróżujący samolotami do bardziej odległych miejsc mogą jednak być niemile zaskoczeni. Po kilka godzinach na skórze mogą pojawić się brzydkie wypryski i zaczerwienienia. Skąd się bierze samolotowy trądzik?
 • Lodowaty kosmetyk. Prosty, tani i skuteczny

  Kostka lodu kojarzy się przede wszystkim z orzeźwiającym napojem w letnie upały, ale to także najtańszy i najprostszy do wykonania kosmetyk. Masaż kostkami lodu poprawia krążenie krwi, zmniejsza obrzęki i napina skórę.
 • Proste sposoby na piękne usta

  Piękne, gładkie i błyszczące... To ozdoba każdej kobiety. Usta są pokryte delikatną, cienką skórą, podatną na wysuszenie pod wpływem wiatru, słońca i zimna. Dowiedz się, o czym nie wolno zapominać, zwłaszcza podczas jesiennej i zimowej pogody i poznaj proste, tanie domowe sposoby na pielęgnację ust.
 • Tych kosmetyków lepiej nie łączyć. Mogą nie zadziałać

  Przeróżne kremy, toniki, odżywki, maseczki, balsamy, niezliczone kombinacje składników i obietnice producentów powodują, że tracimy głowę i w rezultacie kosmetyki nie mieszczą się w łazience. Używamy z tego powodu często przeterminowanych produktów albo nakładamy wszystko naraz licząc na silniejszy efekt. Niektóre składniki w połączeniu z innymi stają się nieskuteczne lub powodują podrażnienia skóry.