Korzeniowski

Artykuły - Korzeniowski (149)

• "Złote kolce" dla Włodarczyk i Małachowskiego

"Złote kolce" dla Włodarczyk i Małachowskiego

Zwycięzcami 41. rankingu "Złote Kolce" redakcji "Sport" i PZLA na najlepszych lekkoatletów 2010 roku zostali, podobnie jak w poprzedniej edycji, Anita Włodarczyk (niestowarzyszona) i Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław).
  • Nagrody dla Abla Korzeniowskiego

Nagrody dla Abla Korzeniowskiego

Podczas finałowej gali World Soundtrack Academy, odbywającej się w ramach 37. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Gandawie (Belgia), wręczone zostały wyróżnienia dla najlepszych kompozytorów muzyki filmowej. Aż dwie nagrody zdobył polski twórca Abel Korzeniowski.
  • Urbańczyk i Korzeniowski najlepsi

Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź) i Paweł Korzeniowski (AZS AWF Warszawa) zajęli pierwsze miejsca w klasyfikacji zawodów pływackich Grand Prix Polski w Bochni.
  • Korzeniowski już nie zatańczy

Korzeniowski już nie zatańczy

Trzynastka okazała się pechowa dla Roberta Korzeniowskiego, który z takim właśnie numerem występował wraz z Anną Głogowską w 12. edycji "Tańca z gwiazdami". W niedzielę, 19 września, para pożegnała się z programem.
  • Korzeniowski: Czas nauczyć się tańczyć

Korzeniowski: Czas nauczyć się tańczyć

Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie, jest jedną z gwiazd 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Sportowiec tańczyć będzie w parze z Anną Głogowską.
  • Znamy uczestników 12. edycji "Tańca..."

Znamy uczestników 12. edycji "Tańca..."

Już po raz 12. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. We wrześniu w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Edyta Górniak, Maria Niklińska, Robert Korzeniowski i Andrzej Gołota.
  • PO przymierza się do zmian w zarządzie

PO przymierza się do zmian w zarządzie

35-osobowy zarząd krajowy, z 16 szefami regionów i 19 członkami wybieranymi przez Radę Krajową - takie zmiany we władzach PO zaproponował premier Donald Tusk. Nowy zarząd Platforma wybierze jesienią. Nie ma jeszcze decyzji, czy Grzegorz Schetyna zachowa stanowsko sekretarza generalnego.
  • Czerniak z brązowym medalem ME

Czerniak z brązowym medalem ME

Konrad Czerniak zdobył brązowy medal na 100 metrów stylem motylkowym w czasie trwających w Budapeszcie mistrzostw Europy. Paweł Korzeniowski, najlepszy na dystansie dwa razy dłuższym, był szósty.
  • ME w pływaniu: 3 Polaków i sztafeta przebrnęła eliminacje

Męska sztafeta 4x200 m stylem dowolnym awansowała do finału, a Konrad Czerniak, Katarzyna Wilki i Aleksandra Urbańczyk do półfinałowych wyścigów na 50 m kraulem. To bilans sobotnich eliminacji podczas pływackich mistrzostw Europy w Budapeszcie.
  • Korzeniowski mistrzem Europy w pływaniu!

Korzeniowski mistrzem Europy w pływaniu!

Paweł Korzeniowski zdobył złoty medal pływackich mistrzostw Europy, które odbywają się w Budapeszcie. Polak wygrał finał na 200 m stylem motylkowym z czasem 1.55,00. Marcin Cieślak był piąty.