Korona Kielce

Artykuły - Korona Kielce (1968)

 • ​Korona Kielce rozbiła Górnika Łęczna w towarzyskiej potyczce

  ​Korona Kielce rozbiła Górnika Łęczna w towarzyskiej potyczce

  Występująca w piłkarskiej Lotto Ekstraklasie Korona Kielce pokonała w sparingu pierwszoligowy Górnik Łęczna 6:2. "Przeciwnik był naprawdę dobry, ale nie na takim poziomie, żeby utrudnić nam życie" - powiedział po meczu trener zwycięzców Gino Lettieri.
 • Korona Kielce - Wisła Płock 0-3 w sparingu

  W sparingu dwóch zespołów piłkarskiej ekstraklasy rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim Korona Kielce przegrała z Wisłą Płock 0-3. Bramki w tym meczu zdobyli Alan Uryga (3), Mateusz Szwoch (43) oraz Karol Angielski (45).
 • Korona Kielce - Miedź Legnica 1-3 w sparingu

  Korona Kielce - Miedź Legnica 1-3 w sparingu

  Beniaminek Ekstraklasy - Miedź Legnica pokonał Koronę Kielce 3-1 w sparingu rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim.
 • Arka Gdynia. Goran Cvijanović podpisał dwuletni kontrakt

  Arka Gdynia. Goran Cvijanović podpisał dwuletni kontrakt

  Goran Cvijanović został nowym zawodnikiem Arki Gdynia, poinformował klub. Słoweniec podpisał umowę, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.
 • Korona Kielce - Hapoel Beer Szewa 0-1 w sparingu

  Przygotowujący się do rozgrywek Lotto Ekstraklasy piłkarze Korony Kielce przegrali 0-1 w sparingu z mistrzem Izraela Hapoelem Beer Szewa. Jedyną bramkę zdobył w 36. minucie obrońca Dor Elo.
 • Korona Kielce. Maciej Górski ponownie w zespole

  Korona Kielce. Maciej Górski ponownie w zespole

  Grający ostatnio w pierwszoligowej Chojniczance Chojnice napastnik Maciej Górski podpisał roczny kontrakt z występującej w Ekstraklasie Koroną Kielce - poinformował w niedzielę klub. 28-letni piłkarz w Kielcach grał w 2017 roku.
 • Korona Kielce rozpoczęła przygotowania do sezonu

  Korona Kielce rozpoczęła przygotowania do sezonu

  Od badań krwi oraz testów wydolnościowych piłkarze Korony Kielce rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w Ekstraklasie. Zespół trenera Gino Lettieriego w planach ma dwa zgrupowania - w Grodzisku Wielkopolskim i Opalenicy.
 • Korona Kielce. Nika Kaczarawa przechodzi do Anorthosisu Famagusta

  Korona Kielce. Nika Kaczarawa przechodzi do Anorthosisu Famagusta

  Nika Kaczarawa żegna się z Koroną Kielce. Gruziński napastnik postanowił spróbować swoich sił w Anorthosisie Famagusta. Z cypryjskim klubem podpisał dwuletni kontrakt.
 • Korona Kielce. Sześć sparingów przed sezonem

  Korona Kielce. Sześć sparingów przed sezonem

  Sześć sparingów w trakcie przygotowań do nowego sezonu Ekstraklasy rozegrają piłkarze Korony Kielce. Z urlopów podopieczni trenera Gino Lettieriego wrócą w połowie czerwca, a do rozgrywek przygotowywać się będą na obozach w Opalenicy i Grodzisku Wielkopolskim.
 • Korona Kielce. Wota Arweładze nowym napastnikiem

  Korona Kielce. Wota Arweładze nowym napastnikiem

  20-letni napastnik Wato Arweładze został nowym napastnikiem Korony - poinformował kielecki klub. Gruzin podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Filmy - Korona Kielce (49)