korek

Artykuły - Korek (44)

Filmy - Korek (12)

 • Utrudnienia na autostradzie. Po drodze galopowały konie

  Dojeżdżający do pracy mieszkańcy Dallas musieli liczyć się z utrudnieniami na drogach. Po jednej z autostrad galopowały konie. Według lokalnych raportów przyczepa, w której przewożone były zwierzaki otworzyła się, a konie wybiegły na ulicę. Dziewięć spośród jedenastu koni wróciło do domu. Dwa zwierzaki zostały potrącone przez samochody. (STORYFUL/x-news)
 • Podjął się wyzwania. Nie wszystko poszło z planem

  Bottle Cap Challenge to wyzwanie, które w ostatnich dniach podbiło sieć. Polega ono na odkręceniu nakrętki od butelki przy pomocy kopnięcia. Wyzwania podjął się pewien młody mężczyzna z angielskiego Manchesteru, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem... (STORYFUL/x-news)
 • Zima zaskoczyła drogowców w Nowym Jorku

  Załamanie pogody na wschodnim wybrzeżu Stanach Zjednoczonych przyniosło obfite opady śniegu w Nowym Jorku, które spowodowały paraliż komunikacyjny. Jeden z kierowców opublikował nagranie, na którym widać korek na moście Waszyngtona. Z kolei most Bayonne'a został zamknięty. Wiele połączeń autobusowych i lotniczych było opóźnionych. Z utrudnieniami spotkali się podróżni na lotnisku w Newark i nowojorskich - Johna F. Kennedy'ego i LaGaurdii. (STORYFUL/x-news)
 • Urozmaicili sobie jazdę w korku. Na co wpadli?

  Facet utknął w korku na jednej z autostrad. Kiedy zobaczył, że samochód obok niego próbuje wcisnąć się przed niego, wpadł na pomysł jak to rozstrzygnąć.