korek

Artykuły - Korek (44)

 • Naukowcy potwierdzają - korki drogowe są zabójcze

  Naukowcy potwierdzają - korki drogowe są zabójcze

  Nikt nie lubi stać w korkach. Najnowsze odkrycia sugerują jednak, że tego typu zdarzenia drogowe mogą być dla nas zabójcze. Dosłownie.
 • Tak chciał ominąć korek, że niemal przejechał człowieka!

  Tak chciał ominąć korek, że niemal przejechał człowieka!

  Grzywna do 5 tys. złotych i utrata prawa jazdy może grozić mieszkańcowi Bydgoszczy. Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia przedstawili 37-latkowi zarzuty związane miedzy innymi ze stworzeniem zagrożenia w ruchu drogowym. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
 • Letnie korki? Musicie się przyzwyczaić!

  Letnie korki? Musicie się przyzwyczaić!

  Politycy próbują wykorzystać drogowe korki w kampanii. Tymczasem nikt na świecie nie dał rady odetkać latem autostrad - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
 • RMF24: Gigantyczny korek na autostradzie A2

  RMF24: Gigantyczny korek na autostradzie A2

  Około 5 km mierzy korek na autostradzie A2 w stronę Poznania pomiędzy węzłami: Łódź Północ a Stryków - informuje reporterka RMF FM Agnieszka Wyderka.
 • Korek na autostradzie A2 w kierunku Świecka

  Korek na autostradzie A2 w kierunku Świecka

  Ok. 40 minut oczekują kierowcy na autostradzie A2 w punkcie poboru opłat Tarnawa w kierunku na Świecko - poinformowała rzecznika półki Autostrada Eksploatacja Renata Rychlewska.
 • Korek na autostradzie A2 w kierunku Warszawy

  Korek na autostradzie A2 w kierunku Warszawy

  W 12-kilometrowym korku stoją kierowcy na autostradzie A2 - przed Poznaniem, na bramkach w Gołuskach, w kierunku na wschód. Spółka obsługująca punkt poboru opłat podaje, że wszystkie bramki pracują normalnie, a kłopoty wynikają z dużego natężenia ruchu.
 • RMF24: Elektroniczne ułatwienia na zakopiance

  RMF24: Elektroniczne ułatwienia na zakopiance

  Chyba każdy z czytelników tego tekstu miał kiedyś przyjemność (lub raczej nieprzyjemność) podróżować drogą krajową numer 7 z Krakowa do Zakopanego, popularnie zwaną zakopianką. Tworzące się na niej korki i liczne utrudnienia związane z nieustanną przebudową przeszły już do legendy.
 • Większość świateł samochodów ma źle ustawione reflektory

  Większość świateł samochodów ma źle ustawione reflektory

  Takie wnioski płyną z badań Instytutu Transportu Samochodowego. Po kontroli w Warszawie okazało się, że tylko 8 procent lamp w przebadanych pojazdach spełnia wymogi.
 • Warszawa: Weekendowe utrudniania związane z remontami

  Wymiana nawierzchni ul. Mehoffera na Białołęce, remont wiaduktu kolejowego nad ul. Cierlicką w Ursusie oraz nocne wyłączenia z ruchu jednej z estakad na Trasie AK będą powodem zmian w ruchu w najbliższy weekend - poinformował w czwartek stołeczny ratusz.
 • RMF24: Most w remoncie, Warszawa w korkach

  RMF24: Most w remoncie, Warszawa w korkach

  Północna część Warszawy sparaliżowana przez remont mostu Grota-Roweckiego. Zamknięcie kilka dni temu północnej części przeprawy i usunięcie trzech estakad sprawiło, że kierowcy stoją w dłuższych niż zwykle korkach.

Filmy - Korek (9)