korale

Artykuły - Korale (6)

 • Najdawniejsze korale z żelaza pochodzą... z kosmosu

  Starożytne, egipskie, żelazne paciorki, przechowywane w Petrie Museum na University College London zostały wykute z kawałków meteorytów, a nie wytopione z rudy - informują naukowcy z tego ośrodka w "Journal of Archaeological Science".
 • Mlynkova znów zakłada korale

  Mlynkova znów zakłada korale

  Halina Mlynkova "Etnoteka", Mystic
 • Koral potrzebuje 18 mln zł na inwestycje

  - Spółka zależna Graala, Koral, może zadebiutować na GPW w pierwszej połowie 2010 roku. Firma potrzebuje na realizację celów inwestycyjnych minimum 18 mln zł - poinformował PAP dyrektor finansowy Graala Robert Wijata.
 • Przekształcenie Spółki KORAL

  Raport bieżący nr 18/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W dniu 30 września 2009 r. Zarząd Spółki Zależnej Emitenta KORAL Sp. z o.o. podjął uchwałę o przyjęciu planu przekształcenia spółki KORAL Sp. z o.o. w spółkę akcyjną. Spółka przekształcona, której firma będzie brzmieć KORAL S.A. posiadać będzie kapitał zakładowy w wysokości 29.880.000,00 złotych, który będzie się dzielić na 2.988.000 akcji na okaziciela serii A o nominale 10 zł ka
 • Graal przejmuje firmę Koral

  Koral, producent przetworów rybnych, w tym głównie ryb wędzonych (przede wszystkim łososia wędzonego), marynat i konserw rybnych dołączy do grupy Graal. Giełdowa spółka podpisała umowę przedwstępną kupna 100% udziałów Korala. Umowa ma zostać zamknięta do 27 grudnia.
 • Koral kontra Red Bull

  Czy Red Bullowi jest potrzebny Red Bull? Producent lodów Koral uważa, że nie.