kopa

Artykuły - Kopa (11)

 • RPP dała kopa złotemu

  Rada Polityki Pieniężnej zaskoczył w środę rynek, podnosząc stopy procentowe o 25 punktów bazowych (pb). Wzrost stóp wywołał emocje na rynku walutowym. Bezpośrednio po decyzji złoty umocnił się po 2-3 gr do głównych walut.
 • Unia nam dała kopa!

  Dzięki wejściu do Unii Europejskiej polscy konsumenci płacą coraz mniej za rozmowy telefoniczne, a rynek jest bardziej konkurencyjny - podkreśla prezes UKE Anna Streżyńska.
 • Damy gospodarce kopa!

  Damy gospodarce kopa!

  Możliwość okresowego ograniczenia czasu pracy oraz proporcjonalnego obniżenia wynagrodzenia, a także obniżenie akcyzy na energię dla wysoko energochłonnych odbiorców - to niektóre z antykryzysowych propozycji Ministerstwa Gospodarki (MG).
 • Euro 2012 da nam prawdziwego "kopa"

  Euro 2012 da nam prawdziwego "kopa"

  Organizacja jednej z największych imprez sportowych na świecie - Euro 2012 - to wielka szansa na rozwój cywilizacyjny Polski - powiedział minister sportu i turystyki Mirosław Drzewiecki podczas konferencji "Euro 2012 jako szansa rozwoju".
 • Euro da nam kopa

  Euro da nam kopa

  Są szanse na spełnienie przez Polskę ekonomicznych warunków wejścia do strefy Euro. Czy w ślad za tym pójdą decyzje polityczne?
 • Futbol da kopa kolei

  Futbol da kopa kolei

  Pociągi na EURO 2012 pojadą po nowych torach 200 km na godz. PKP PLK ma 1192 km linii do remontu i ponad 20 mld zł do wydania. Do roboty!
 • EURO da Polakom kopa

  EURO da Polakom kopa

  Mistrzostwa Europy oznaczają megainwestycje. Dziś już wiemy, jak Polska będzie wyglądać za pięć lat. Będzie pełna stadionów i autostrad... To nie bajka, to EURO 2012.
 • Czy Euro 2012 da kopa?

  Czy Euro 2012 da kopa?

  Prawo do organizacji Euro 2012 przyspieszy rozwój ukraińskiej gospodarki; władze w Kijowie oceniają, że wartość inwestycji związanych z tym wydarzeniem osiągnie 37 mld hrywien, czyli ponad 20 mld złotych.
 • Marcinkiewicz na saksach dostał kopa

  Marcinkiewicz na saksach dostał kopa

  Nie tylko zwykli Polacy emigrują w poszukiwaniu lepszych zarobków. Również ci "niezwykli" wybierają pracę poza granicami naszego kraju, by tam zostać docenionymi pod względem finansowym oraz... ambicjonalnym. Były premier, były kandydat na stanowisko prezesa największego banku polskiego PKO BP rozpoczął właśnie pracę w Londynie. Jednym słowem - premier na saksach...
 • Kopa Haus zamierza przeprowadzić emisję

  Kopa Haus, producent konstrukcji do budowy domów szkieletowych, zamierza przeprowadzić publiczną emisję akcji jeszcze w pierwszej połowie roku - poinformował w środę prezes spółki Grzegorz Kopaczewski.