koordynator

Artykuły - Koordynator (47)

 • 3000 wakatów na euro 2012 !

  3000 wakatów na euro 2012 !

  Około trzech tysięcy wolontariuszy będzie pomagało turystom, kibicom, mieszkańcom i służbom ratunkowym w czterech polskich miastach podczas mistrzostw Europy w 2012 roku. Rekrutacja ochotników rozpocznie się jesienią 2011 r.
 • ME-2012: Trzy tysiące wolontariuszy pomoże w organizacji turnieju

  Około trzech tysięcy wolontariuszy będzie pomagało turystom, kibicom, mieszkańcom i służbom ratunkowym w czterech polskich miastach podczas mistrzostw Europy w 2012 roku. Rekrutacja ochotników rozpocznie się jesienią 2011 r.
 • Wizytatorzy Euro 2012 odwiedzili RPA

  Wizytatorzy Euro 2012 odwiedzili RPA

  Opieka medyczna i ratownictwo, bezpieczeństwo na obiektach, praca wolontariuszy, a także system i organizacja obsługi, transportu oraz zakwaterowania gości były głównymi punktami zainteresowania ekspertów ze spółki PL.2012, którzy w lipcu odwiedzili RPA.
 • Żony kandydatów w akcji pomocy powodzianom

  Do wsparcia akcji pomocy powodzianom prowadzonej przez PCK zachęcały dziś żony kandydatów na prezydenta Małgorzata Napieralska i Irena Olechowska, córka Marka Jurka - Zofia i Elżbieta Jakubiak, reprezentująca kandydata PiS.
 • Zbigniew Wassermann znów zeznaje

  Były minister-koordynator służb specjalnych Zbigniew Wassermann (PiS) zeznał dziś przed sejmową komisją śledczą ds. nacisków, że nie miał konkretnych informacji na temat operacji CBA w związku z tzw. aferą gruntową. Podkreślił, że nie miał kompetencji, które by mu pozwalały na posiadanie szczegółowej wiedzy na ten temat.
 • Wassermann zeznawał przed komisją

  Poseł PiS, b. koordynator ds. służb specjalnych Zbigniew Wassermann zeznawał w poniedziałek przed komisją śledczą ds. wyjaśnienia afery hazardowej. Po siedmiu godzinach jawnego przesłuchania komisja zdecydowała, że spotka się z posłem PiS także w trybie niejawnym - we wtorek 5 stycznia. Przed komisją miała zeznawać w poniedziałek też posłanka PiS Beata Kempa, ale jej przesłuchanie zostało przesunięte również na przyszły wtorek.
 • Śledczy z PO nie chcą powrotu posłów PiS

  Śledczy z PO nie chcą powrotu posłów PiS

  Już 28 grudnia sejmowa komisja śledcza do wyjaśnienia tzw. afery hazardowej ma przesłuchać wyłączonych z niej posłów PiS - Beatę Kempę i Zbigniewa Wassermanna.
 • Niemcy: Nowy koordynator ds. współpracy z Polską

  Niemcy: Nowy koordynator ds. współpracy z Polską

  Nowym koordynatorem niemieckiego MSZ ds. współpracy z Polską została wiceminister spraw zagranicznych Cornelia Pieper (FDP) - poinformowało we wtorek ministerstwo.
 • "Daj rządowi żółtą kartkę" - nowy spot PiS

  Od soboty Prawo i Sprawiedliwość będzie emitowało w telewizji nowy spot pt. "Daj rządowi żółtą kartkę" nawiązujący do spotu wyborczego PO sprzed dwóch lat.
 • Światła paraliżują miasto!

  Światła paraliżują miasto!

  Po wakacjach przybyło na warszawskich ulicach samochodów, za to nie ubyło remontów.