Film - kontuzja

Artykuły - Kontuzja (12)

 • "Bond 25": Daniel Craig szykuje się do powrotu na plan

  "Bond 25": Daniel Craig szykuje się do powrotu na plan

  W maju Daniel Craig musiał przerwać zdjęcia do nowego filmu o przygodach agenta 007 z powodu kontuzji odniesionej na planie. Aktor musiał poddać się niewielkiemu zabiegowi. Po kilku tygodniach odpoczynku Craig jest gotowy, by wrócić do realizacji filmu.
 • "Wałęsa": Kontuzja Więckiewicza

  "Wałęsa": Kontuzja Więckiewicza

  Trwa krótka przerwa w zdjęciach do filmu "Wałęsa" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Robert Więckiewicz, odtwórca głównej roli Lecha Wałęsy, doznał kontuzji nosa podczas realizacji sceny starć stoczniowców z milicją.
 • Bolesna kontuzja gwiazdy "Seksu..."

  Bolesna kontuzja gwiazdy "Seksu..."

  Kim Cattrall - gwiazda "Seksu w wielkim mieście" - nadal cierpi wskutek urazu, jakiego doznała w listopadzie podczas spektaklu, w którym występowała w Wielkiej Brytanii.
 • Z kuzynami podbił Hollywood

  Z kuzynami podbił Hollywood

  Znany z "CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku" Carmine Giovinazzo został aktorem, bo kontuzja zniszczyła jego marzenia o karierze zawodowego bejsbolisty. Porzucony przez ukochaną znalazł pocieszenie w ramionach gwiazdy filmów porno. Dziś jest sławny, bogaty i samotny.
 • A miał zostać pianistą...

  A miał zostać pianistą...

  Maciej Makowski ma duszę artysty. Aktor uwielbia muzykę klasyczną i gdyby nie kontuzja ręki, być może zostałby znakomitym pianistą.
 • Kolejna kontuzja na lodzie

  Kolejna kontuzja na lodzie

  Mamy kolejną ofiarę show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Tym razem z bólem i kontuzją musiała się zmagać żona Jana Englerta (65 l.) Beata Ścibakówna (40 l.).
 • Groźna kontuzja na lodzie

  Groźna kontuzja na lodzie

  Upadek na szyny, po których jeździ kamera, sprawił, że Aneta Kowalska, tancerka programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", doznała groźnej kontuzji i nie wystąpi w programie.
 • Kontuzja na planie "Nieustraszonego"

  Kontuzja na planie "Nieustraszonego"

  Justin Bruening - gwiazda filmowej wersji popularnego serialu z lat 80-tych "Nieustraszony", uległ wypadkowi na planie produkcji.
 • Wyreżyserowana kontuzja?

  Na oczach widzów rozegrał się prawdziwy dramat Jacka Stachurskiego. On sam wyznał, że jest chory, a do tego przegrał z kontuzją nogi. Internauci zastanawiają się jednak, czy ten spektakl nie został częściowo wyreżyserowany.
 • Kontuzja w "Tańcu z gwiazdami"!

  Po raz pierwszy w historii wszystkich polskich edycji "Tańca z gwiazdami" para przeżyła takie wielkie chwile grozy. Podczas treningu Stefano Terrazzino z Katarzyną Tusk doszło do kontuzji tancerza. Jednak to nie wszystko, Kasia Tusk ma pęknięte dwa żebra.