kontrole autokarów

Artykuły - Kontrole autokarów (8)

 • Ruszają wakacje i... akcja "Bezpieczny Autokar"

  Ruszają wakacje i... akcja "Bezpieczny Autokar"

  Nadrzędnym celem akcji "Bezpieczny Autokar" jest bezpieczeństwo podróżnych - mówił w piątek na konferencji prasowej szef MIB Andrzej Adamczyk. Od dziś w całej Polsce ruszają kontrole autokarów.
 • Jedziesz na wakacje autokarem? Przeczytaj koniecznie!

  Jeżeli wybieracie się na wakacje autokarem lub Wasze dzieci wyjeżdżają na kolonie, podpowiadamy, co zrobić, by mieć pewność, że taki pojazd jest sprawny. Wcześniej podpowiadaliśmy, jak przygotować samochód czy rower do wakacyjnych podróży. Radziliśmy też, jak walczyć o swoje prawa, kiedy odwołano nasz lot. Dziś przyszedł czas na autokar!
 • Rozpoczynają się ferie zimowe - policja apeluje o ostrożność

  Rozpoczynają się ferie zimowe - policja apeluje o ostrożność

  W sobotę rozpoczynają się ferie zimowe; jako pierwsi, do 2 lutego, wypoczywać będą uczniowie z województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego. Policja oraz ITD apelują o ostrożność do osób przewożących dzieci na wypoczynek.
 • Niespodziewane(?) wyniki kontroli autokarów

  Niespodziewane(?) wyniki kontroli autokarów

  Autokary turystyczne są w dobrym stanie technicznym, przewoźnicy dbają o to, żeby przewóz osób, a szczególnie dzieci odbywał się bezpiecznie - wynika z kontroli przeprowadzonych przez Inspekcję Transportu Drogowego.
 • Wyniki kontroli. Autokary w coraz lepszym stanie.

  Sprawdzili pół tysiąca autokarów. Zdecydowana większość przeszła kontrolę. Zbliżające się do półmetka wakacje inspektorzy transportu drogowego oceniają jako stosunkowo spokojne.
 • Kolejna akcja ITD. Tym razem skontrolują...

  Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego będą prowadzili podczas ferii wzmożone kontrole autokarów przewożących dzieci i młodzież na zimowy wypoczynek - poinformował rzecznik GITD Alvin Gajadhur.
 • 1200 kontroli autokarów. Jaki jest ich stan techniczny?

  Ponad 1200 autokarów i autobusów skontrolowała Inspekcja Transportu Drogowego w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.
 • Wzmożone kontrole autokarów

  Wzmożone kontrole autokarów

  Zimowy wypoczynek zaczął się dla uczniów z kolejnych czterech województw - z Mazowsza, Dolnego Śląska, Opolszczyzny i Zachodniopomorskiego.