konsjerż

Artykuły - Konsjerż (2)

 • Płacisz tysiąc i konsjerż robi wszystko

  Płacisz tysiąc i konsjerż robi wszystko

  Usługi concierge dopiero raczkują na polskim rynku, ale zapotrzebowanie na nie będzie rosło. Zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Zakres usług, jaki oferują firmy z branży, jest bardzo szeroki: od pomocy w życiu codziennym aż po niezwykłe życzenia, związane z organizacją czasu, podróży, rozrywką.
 • Firmy stawiają na konsjerż

  Firmy stawiają na konsjerż

  Polacy coraz chętniej korzystają z opłaconej pomocy przy czynnościach życia codziennego. Coraz więcej firm, nie tylko assistance, oferuje opcję konsjerż.

Filmy - Konsjerż (1)

 • Nowy ślubny trend. Świat oszalał na jego punkcie!

  Lista rzeczy do zrobienia w związku ze ślubem właśnie się wydłużyła... Jak wiadomo, narzeczeni nie żałują dziś pieniędzy na nic. Najnowszym "hitem" jest zamówienie usługi ślubnego konsjerża, który zaplanuje nasz ślub... w mediach społecznościowych. - Oferujemy parom pomoc przy zakładaniu strony internetowej poświęconej ich ceremonii ślubnej i informowaniu o niej poprzez specjalne kanały na Facebooku, Twitterze czy Instagramie, w zależności od upodobań. Pomagamy im też przygotować treści do udostępnienia - tak tłumaczy pracę konsjerża ds. mediów społecznościowych Alyssa Kiefer, która sama wykonuje ten zawód. Wszystko pięknie - jest tylko jeden problem. Za taką "przyjemność" trzeba zapłacić równowartość kilku tysięcy dolarów!