Konrad Jarosz

Artykuły - Konrad Jarosz (4)

 • Ekstraliga rugby. Trener Juvenii: Mam ból głowy kogo wybrać do gry

  Ekstraliga rugby. Trener Juvenii: Mam ból głowy kogo wybrać do gry

  Aż 35 zawodników trener ekstraligowej drużyny rugby Juvenii Kraków Konrad Jarosz zabierze na krótkie zgrupowanie przed wznowieniem rozgrywek ligowych. Jak przyznał ma "ból głowy" kogo wystawić w niedzielnym meczu przeciwko Skrze Warszawa.
 • Juvenia Kraków nową siłą? Kapitan reprezentacji Polski mnoży komplementy

  Juvenia Kraków nową siłą? Kapitan reprezentacji Polski mnoży komplementy

  Wypełniona po brzegi trybuna, rodzinna atmosfera i drużyna, która po latach balansowania między ekstraligą i pierwszą ligą, dziś jest poważnym graczem w walce o medale mistrzostw Polski. Pozycja rugby w naszym kraju pewnie jeszcze długo nie uczyni z Juvenii Kraków najpopularniejszego zespołu pod Wawelem, ale realizowana od kilku lat na Błoniach praca u podstaw, przy jednocześnie nieprzeciętnej w tym środowisku aktywności marketingowej mogą sprawić, że wkrótce "Smoki" na obu polach zdominują rozgrywki w kraju, stając się wymarzonym ambasadorem globalnej dyscypliny, która wciąż walczy o poczesne miejsce na sportowej mapie Polski.
 • Ekstraliga rugby. Juvenia pomoże wenezuelskim dzieciom

  Ekstraliga rugby. Juvenia pomoże wenezuelskim dzieciom

  Juvenia Kraków chce pomóc Catholic University Andres Bello Rugby Club, który umożliwia rozwój dzieciom z biednym rodzin z Wenezueli. Dlatego sobotni mecz krakowian ekstraligi rugby - z Ogniwem Sopot - będzie mieć charakter charytatywny.
 • Ekstraliga rugby. Juvenia Kraków z międzynarodowym wsparciem na mecz z Lechią

  Ekstraliga rugby. Juvenia Kraków z międzynarodowym wsparciem na mecz z Lechią

  W drugiej kolejce Ekstraligi, Juvenia Kraków w niedzielę (godz. 15) na Błoniach zmierzy się z Lechią Gdańsk. Przed tym ważnym spotkaniem Smoki odbędą krótkie, dwudniowe zgrupowanie w Myślenicach, podczas którego z zespołem będzie pracować dwóch wyjątkowych szkoleniowców. Conrad Boshoff z RPA - kraju dwukrotnych mistrzów świata oraz Iestyn Thomas z Walii - tegorocznych zdobywców wielkiego szlema w Pucharze Sześciu Narodów.