Konrad Bukowiecki

Artykuły - Konrad Bukowiecki (230)

Filmy - Konrad Bukowiecki (11)

 • Bukowiecki: Wiedziałem, że jestem bardzo dobrze przygotowany. Wideo

  Konrad Bukowiecki, zdobywca srebrnego medalu w pchnięciu kulą podczas lekkoatletycznych ME w Berlinie.
 • Bukowiecki: Byłem przekonany, że konkurs obejrzę w telewizji. Wideo

  Konrad Bukowiecki, który nie dość, że rzutem na taśmę wszedł do finału pchnięciu kulą, to zdobył w nim srebrny medal. Zobaczcie, co powiedział nasz zawodnik po sukcesie w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy w Berlinie. Oglądaj imprezę w Eurosporcie 1 oraz Eurosport Playerze.
 • Polska dominacja w pchnięciu kulą! Złoto Haratyka, srebro Bukowieckiego. Wideo

  Najpierw rzut młotem, potem pchnięcie kulą. Polacy zdominowali kolejną konkurencję na mistrzostwach Europy. Wynik 21,72 m dał Michałowi Haratykowi złoto w pchnięciu kulą, a 21,66 m wystarczyło Konradowi Bukowieckiemu na drugie miejsce. Trzecią lokatę wywalczył Niemiec David Storl (21,41). ME w lekkoatletyce na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Konrad Bukowiecki drżał o awans do ostatniej chwili. Wideo

  Miało być łatwo i przyjemnie, a były spore nerwy. Konrad Bukowiecki w drugiej próbie pchnął kulę na odległość 19,89 m, co nie dawało mu bezpośredniego awansu. Trzecią próbę spalił i do ostatniej chwili martwił się o awans do finału. Ostatecznie rywale z drugiej grupy nie spisywali się zbyt dobrze i Polak wskoczył do walki o medale mistrzostw Europy. ME na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.