Konopka

Artykuły - Konopka (48)

 • Marta Konopka nowym dyrektorem Mmrketingu PKO Banku Polskiego

  1 grudnia 2015 roku Marta Konopka, dotychczasowy dyrektor Biura Zarządzania Marką, obejmie funkcję szefa marketingu PKO Banku Polskiego. Zastąpi Tomasza Marszałła, który kończy pracę w banku i przechodzi do Grupy TVN.
 • Bartek Konopka w ekipie "Lekarzy"

  Bartek Konopka w ekipie "Lekarzy"

  Bartek Konopka, autor "Leku wysokości" i nominowanego do Oscara dokumentu "Królik po berlińsku", będzie pracował na planie serialu "Lekarze". Twórca wyreżyseruje ostatnie pięć odcinków piątej serii.
 • O seksie, magii i polityce w PRL

  O seksie, magii i polityce w PRL

  Bartek Konopka, reżyser nominowanego do Oscara dokumentu "Królik po berlińsku", pracuje nad filmem o życiu erotycznym w PRL, w którym nie zabraknie także czarnej magii i polityki. Ma się tam pojawić... laleczka voodoo generała Jaruzelskiego.
 • Lankosz promuje Łódź

  Lankosz promuje Łódź

  Borys Lankosz, reżyser głośnego filmu "Rewers", nakręcił w Łodzi krótki film promujący miasto jako kandydata do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. "Odkryta" (Decouverte) ma nawiązywać do najbardziej znanych filmów noir. W tej nietypowej reklamie Łodzi grają: Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka.
 • Korekta wykazu akcjonariuszy posiadających conajmniej 5% liczby głosów na ZWZ w dniu 29.06.2010 r.

  Raport bieżący nr 10/2010Podstawa prawna: Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 % Zarząd E-ENERGO S.A. przekazuje do publicznej wiadomości skorygowany wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na ZWZ w dniu 29.06.2010 r., z określeniem liczby głosów przysługujących każdemu z nich z posiadanych akcji i wskazaniem ich procentowego udziału w liczbie głosów na tym Walnym Zgromadzeniu oraz w ogólnej liczbie głosów. Korekta polega na: 1) Wpisaniu dla akcjonariu
 • Informacja o wyborze Przewodniczącego Rady Nadzorczej

  Zarząd E-ENERGO S.A. informuje iż w dniu 30 czerwca 2010 r. Rada Nadzorcza Emitenta II kadencji wybrana na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Emitenta w dniu 29 czerwca 2010 roku (patrz raport bieżący 13/2010), w składzie: 1/ Mariusz Kamienowski 2/ Alicja Konopka 3/ Iwona Konopka 4/ Kazimierz Konopka 5/ Paweł Pajka wybrała Panią Iwonę Konopka na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulami
 • Informacja o wyborze Zarządu Emitenta II kadencji

  Zarząd E-ENERGO S.A. informuje iż w dniu 30 czerwca 2010 r. Rada Nadzorcza Emitenta wybrała Zarzad Emitenta II kadencji. Do składu Zarządu wybrana została jedna osoba - Pan Krzysztof Konopka, któremu powierzona została funkcja Prezesa Zarządu Emitenta. Zarzad Emitenta przypomina, iż Pan Krzysztof Konopka pełnił również funkcję Prezesa Zarządu Emitenta I kadencji. Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okr
 • Nowy film Bartka Konopki

  Nowy film Bartka Konopki

  Bartek Konopka, reżyser nominowanego do Oscara dokumentu "Królik po berlińsku", zakończył zdjęcia do filmu fabularnego. W "Lęku wysokości", opowieści o trudnej relacji ojca i syna, główne role zagrali Krzysztof Stroiński i Marcin Dorociński.
 • Znaczne pakiety akcji

  Raport bieżący nr 51/2010Podstawa prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji Zarząd BUMECH S.A. informuje, że w dniu 11.06.2010 roku otrzymał od Pana Adama Konopki zawiadomienie na podstawie art. 69 ust. 1 oraz ust. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, w którym to Pan Konopka informuje, że jego udział w ogólnej liczbi
 • Bartek Konopka: Byliśmy blisko

  Bartek Konopka: Byliśmy blisko

  W Polsce powstaje sporo filmów dokumentalnych zrealizowanych na tak samo wysokim poziomie, jak te dokumenty amerykańskie, które otrzymują nominacje do Oscara - ocenił w poniedziałkowej rozmowie po gali Oscarów reżyser "Królika po berlińsku" Bartek Konopka.