konkursy

Artykuły - Konkursy (1212)

 • Ruszył konkurs na prezesa KGHM. Roczna pensja ponad milion złotych

  W KGHM ruszyły konkursy na prezesa i wiceprezesa ds. aktywów zagranicznych. Nowych szefów spółki poznamy na początku przyszłego miesiąca.
 • Konkurs Eko Gwiazda 2017 rozstrzygnięty

  Konkurs Eko Gwiazda 2017 rozstrzygnięty

  "Każdy z nas zyska na ochronie środowiska" - takie przesłanie do swoich koleżanek i kolegów wystosował Dawid Kawerski, tegoroczny laureat konkursu ekologicznego Eko Gwiazda. Zdaniem jurorów, uczeń Zespołu Szkół Samochodowych w Lublinie w swoim filmie "Mój akumulator" przedstawił, w sposób czytelny i jednocześnie humorystyczny, problem właściwego postępowania z odpadami niebezpiecznymi.
 • Akcje promocyjne i konkursy wiążą się z obowiązkami podatkowymi

  Akcje promocyjne i konkursy wiążą się z obowiązkami podatkowymi

  Konkursy i promocje pomagają budować markę i pozyskiwać nowych klientów, dlatego firmy coraz chętniej z nich korzystają. Muszą jednak pamiętać o obowiązkach podatkowych, jakie się z takimi akcjami wiążą. Wątpliwości przedsiębiorców dotyczą m.in. możliwości zaliczenia kosztów z tym związanych do kosztów uzyskania przychodu. W określonych przypadkach podatnicy mogą też zostać zobligowani do odprowadzenia 10-procentowego podatku od nagród.
 • Nie każdy konkursowy SMS to spam

  Nie każdy konkursowy SMS to spam

  Wakacje to tradycyjnie czas wielu konkursów, loterii i promocji. Aby wziąć w nich udział, często trzeba po prostu wysłać SMS-a na numer wskazany przez organizatora. Wielu z nas obawia się jednak, że wysłanie jednego SMS-a spowoduje konieczność wysyłania kolejnych i narazi nas na nieoczekiwane koszty. Tymczasem nie każdy konkursowy SMS to SMS Premium o podwyższonym koszcie. Potrzeba jedynie chłodnej głowy i znajomości kilku podstawowych zasad dotyczących płatności za takie wiadomości, aby pozostać bezpiecznym.

Filmy - Konkursy (8)

 • Małysz po konkursach w Zakopanem

  Adam Małysz zajął w sobotę czwarte miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich, który odbył się w Zakopanem.
 • Policyjny konkurs bawi i uczy

  Jak zapamiętać przestępcę i sporządzić portret pamięciowy? Jak pomóc ofiarom wypadku drogowego? Jakie zniszczenia wywołuje niekontrolowany wybuch petardy? Młodzież, by uzyskać odpowiedzi na te i inne pytania, wzięła udział w policyjnym konkursie.
 • Filmy, które niszczą psychikę?

  W najnowszym odcinku magazynu filmowego "Zoom" wszystko o "Bękartach wojny" i "Galeriankach". Będą też dwa konkursy!
 • Koszmar w 3D, plotki i konkurs!

  W najnowszym programie "Zoom" wszystko o filmie "Oszukać przeznaczenie 4", plotki ze świata filmu i oczywiście konkurs.