Facet - konkurs

Artykuły - Konkurs (77)

 • Regulamin konkursu "Wygraj zestaw męskich kosmetyków MEN-X TREME"

  Regulamin konkursu "Wygraj zestaw męskich kosmetyków MEN-X TREME"

  Prosimy uważnie przeczytać regulamin konkursu.
 • Wyniki konkursu Discovery Channel

  Wyniki konkursu Discovery Channel

  Z okazji premiery cyklu „Tydzień z rekinami” Discovery Channel przygotował dla was konkurs z mnóstwem nagród! Oto jego wyniki.
 • Podziel się swoim pomysłem na podryw i upoluj nagrody!

  Podziel się swoim pomysłem na podryw i upoluj nagrody!

  Barney z "Jak poznałem waszą matkę" zawsze mawiał – Suit Up! Dlatego z okazji zbliżającego się ostatniego odcinka serialu (już 27 kwietnia w Comedy Central), stacja przygotowała specjalny konkurs. Tym razem do zgarnięcia jest bon na codzienny strój Barneya Stinsona i gadżety z serialu!
 • Wyniki konkursu CBS

  Wyniki konkursu CBS

  Big Lebowski to film wręcz kultowy, a sama postać luzaka, który spędza czas głównie na przyjemnościach jest wręcz legendarna. Postanowiliśmy zorganizować dla was konkurs związany z panem Lebowskim. Oto jego wyniki.
 • Wyniki konkursu Son Desir

  Wyniki konkursu Son Desir

  Mamy dla was zapach, który fascynuje świeżością, wiosennym uniesieniem i rześkością nut zapachowych. Męski zapach z nutą szaleńczej młodości, stworzony by uwodzić, bawić i inspirować.
 • Hardkorowy konkurs - wyniki

  Hardkorowy konkurs - wyniki

  Jeśli myślicie, że po ośmiu sezonach znacie już wszystkie tajemnice „Hardcorowego lombardu”, to jesteście w błędzie. Tym razem emocje będą jeszcze większe! Dlatego też przygotowaliśmy dla was specjalny konkurs!
 • "Lux perpetua" - wyniki konkursu

  "Lux perpetua" - wyniki konkursu

  To już ostatnia część największej do tej pory produkcji audiobookowej w Europie! 124 aktorów wcieliło się w 192 role, a spektakularne efekty dźwiękowe z klimatyczną muzyką Adama Skorupy stworzyły niezapomniany teatr wyobraźni, którym chcemy się podzielić. Sprawdźcie, czy wygraliście!
 • Californication po polsku. Wyniki konkursu

  Californication po polsku. Wyniki konkursu

  Niedawno ruszyło wielkie głosowanie, w wyniku którego wybrana zostanie potencjalna, żeńska obsada polskiej produkcji Californication. Fani serialu mogą oddać swój głos między innymi na Małgorzatę Sochę, Annę Muchę czy Ewę Farnę. Wśród osób biorących udział w głosowaniu rozlosowane zostaną upominki od Comedy Central. Na stronach INTERIA.PL wy przeprowadziliście własną sondę. Oto jej wyniki.
 • Regulamin konkursu "Californication"

  Proszę uważnie przeczytać regulamin
 • Wyniki konkursu astronomicznego

  Wyniki konkursu astronomicznego

  Sezon wakacyjno-urlopowy w pełni. Kąpiele słoneczne to stały punkt wypoczynku na plaży. Tymczasem Słońce to nie tylko wielki reflektor umieszczony na niebie, w blasku którego pławią się plażowicze. Poza olejkiem do opalania, na plażę warto zabrać teleskop.