EuroSport - konkurs

Artykuły - Konkurs (271)

 • Euro 2016. Najpiękniejsza chwila turnieju

  Euro 2016. Najpiękniejsza chwila turnieju

  Mistrzostwa Europy 2016 za nami, nadszedł czas podsumowań. Razem z kanałem TOTAL SPORT wybieramy najpiękniejszą chwilę tego turnieju. Może to być rzut karny Grzegorza Krychowiaka, mogą być łzy szczęścia Cristiana Ronalda czy islandzkie “huh!”. A może coś innego, co na dobre zapadło Wam w pamięć.
 • Wygraj książkę "Kuba"

  Wygraj książkę "Kuba"

  Weź udział w konkursie i wygraj książkę "Kuba". Do zdobycia pięć biografii Jakuba Błaszczykowskiego z autografem skrzydłowego reprezentacji Polski.
 • Ukraińskie dzieci w gronie "Przyjaciół EURO"

  Dwudziestka dzieci z Ukrainy, laureatów rysunkowego konkursu "Razem tworzymy przyszłość", wyróżniona zostanie przez lokalny komitet organizacyjny piłkarskich mistrzostw Europy włączeniem do grona "Przyjaciół EURO 2012".
 • Kamil Stoch bezkonkurencyjny w Pucharze Kontynentalnym

  Kamil Stoch bezkonkurencyjny w Pucharze Kontynentalnym

  Kamil Stoch powtórzył sukces z soboty i wygrał także w niedzielę konkurs Pucharu Kontynentalnego w Ałmacie na skoczni 105 m. Drugi był Bułgar Władimir Zografski. Trzecie podzielili Łukasz Rutkowski i Tomasz Byrt.
 • Konkurs na zagospodarowanie stadionu Wisły!

  Konkurs na zagospodarowanie stadionu Wisły!

  Zbudować plażę miejską, kompleks kortów tenisowych, boisk koszykarskich, a może postawić na rozwój lekkoatletyki, czy w ramach poszukiwania następców Roberta Kubicy stworzyć tor gokartowy lub wrócić do korzeni i po prostu zasiać zboże - jak zagospodarować przestrzeń między trybunami a boiskiem na stadionie Wisły?
 • Hakuba: Kamil Stoch wygrał konkurs Letniej GP

  Hakuba: Kamil Stoch wygrał konkurs Letniej GP

  Kamil Stoch wygrał niedzielny konkurs Letniej Grand Prix na skoczni narciarskiej HS 131 w japońskiej Hakubie. Drugi był Dawid Kubacki, który stracił do zwycięzcy 4,3 pkt, a trzeci Japończyk Fumihisa Yumoto.
 • Miętus wygrał konkurs "O Góralski Kapelusz"

  Krzysztof Miętus (AZS Zakopane/SMS) wygrał w sobotę na Wielkiej Krokwi w Zakopanem wieczorny konkurs skoków narciarskich na igielicie "O Góralski Kapelusz". Startowało 43 zawodników z siedmiu klubów.
 • Diamentowa Liga: Majewski na podium w Brukseli

  Diamentowa Liga: Majewski na podium w Brukseli

  Chłodem i mżawką pożegnała w piątek Bruksela pierwszą edycję lekkoatletycznej Diamentowej Ligi. W ostatnim w tym sezonie mityngu tego cyklu najlepiej z Polaków spisał się Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa), który był trzeci w pchnięciu kulą.
 • Anna Jagaciak 10. w finale skoku w dal

  Anna Jagaciak 10. w finale skoku w dal

  20-letnia Anna Jagaciak (Juvenia Puszczykowo), trzecia zawodniczka eliminacji, w finale skoku w dal wynikiem 6,36 m zajęła 10. miejsce w 20. lekkoatletycznych mistrzostwach Europy.
 • Kolejny sukces Stocha w Pucharze Kontynentalnym

  Kolejny sukces Stocha w Pucharze Kontynentalnym

  Kamil Stoch wygrał konkurs Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich na igelicie w Garmisch-Partenkirchen. To trzecie jego zwycięstwo w czwartych zawodach z tego cyklu. Drugie miejsce zajął Stefan Hula.