konkurs

Artykuły - Konkurs (1687)

Filmy - Konkurs (33)

 • Babcia z wnuczką pokazały co potrafią na parkiecie

  Babcia z wnuczką podbiły serca widowni na kameralnym konkursie tańca w kanadyjskim Pond Inlet. W tym roku po raz pierwszy wprowadzono konkurencję, w ramach której mogły występować takie właśnie duety. Wystarczy popatrzeć tylko na brykające panie, by wiedzieć jak świetnie się bawią! Oczywiście do domu zabrały główną nagrodę konkursu. Urocze? (STORYFUL/x-news)
 • ABSL Start-Up Challenge

  ABSL Start-Up Challenge to wyjątkowy konkurs, organizowany przez ABSL - Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce, w którym skupionych jest ponad 200 firm - łącznie z takimi światowymi gigantami jak Procter&Gamble, Google czy UBS. Kto w tym roku był największym odkryciem? Jakie pomysły zachwyciły jurorów? Zobaczcie naszą relację z ABSL Start-Up Challenge 2018!
 • Królowe second-handów: Zwiastun 5 odcinka

  W tym odcinku o zwycięstwo zmierzą się dwie całkiem odmienne osobowości. Monika - młoda dziennikarka, która zakupami w second handzie urozmaica swoją codzienną garderobę oraz Matylda - pełna energii amazonka, której ubrania z second handu dostają drugą szansę. Czy przechodnie postawią na odważny styl Matyldy, czy też wybiorą spokojną stylizację proponowaną przez Monikę?
 • „Supermodelka Plus Size” – zapowiedź drugiego odcinka

  „#Supermodelka Plus Size”: Druga szansa na zamieszkanie w domu modelek!