koniec wakacji

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Koniec wakacji (Film (2003) Reż.Marcin Krzyształowicz) ,

Artykuły - Koniec wakacji (47)

 • Stres pourlopowy. Jak go uniknąć i cieszyć się powrotem do pracy?

  Stres pourlopowy. Jak go uniknąć i cieszyć się powrotem do pracy?

  Wrzesień to dla wielu pracowników czas powrotów do aktywności zawodowej po wakacyjnym odpoczynku. Eksperci firmy Work Service radzą, jak efektywnie rozplanować obowiązki po urlopie, aby pierwszy tydzień w pracy nie okazał się koszmarem. Psychologowie biznesu podkreślają, że powrót do pracy po dłuższej nieobecności może wywołać stres, dezorientację a w skrajnych przypadkach nawet objawy depresji. Z sondażu, przeprowadzonego w czerwcu
 • Ponad 7,5 tys. nauczycieli straci pracę z końcem wakacji

  Ponad 7,5 tys. nauczycieli straci pracę z końcem wakacji

  Ponad 7,5 tysiąca nauczycieli w całym kraju straci pracę z końcem sierpnia tego roku, co najmniej dwa razy tyle będzie miało zmniejszony wymiar godzin lekcyjnych - wynika z danych zebranych przez dziennikarzy PAP w okręgach ZNP, kuratoriach i w samorządach.
 • Do końca wakacji ciężarówki nie pojadą w weekendy

  Od najbliższego piątku do końca sierpnia, w piątki i weekendy będą obowiązywać ograniczenia w ruchu ciężarówek. Zakazy dotyczą pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton, ale z wyjątkiem autobusów.
 • Marduk: Trzy koncerty w Polsce

  Marduk: Trzy koncerty w Polsce

  Pod koniec wakacji i dwa razy w połowie października wystąpi w naszym kraju uznana szwedzka grupa Marduk.
 • Zarobki polskich nauczycieli

  Zarobki polskich nauczycieli

  W tym roku data 1 września oznaczała dla nauczycieli nie tylko koniec wakacji i powrót do szkolnych obowiązków. W pracy oprócz biurek, tablic oraz kwiatu polskiej młodzieży czekało na nich nowe rozporządzenie ministra edukacji z 18 lipca 2011 roku.
 • Uwaga! Urlop może być przyczyną agresji i nadmiernej płaczliwości

  Każdy pracownik marzy o urlopie i czeka na niego przez cały rok. Jednak "powrót do rzeczywistości", czyli koniec wakacji i ponowne pojawienie się w pracy, może być bardzo nieprzyjemny.
 • Kometa na koniec wakacji

  Koniec sierpnia to dobry czas do podziwiania komety C/2009 P1 (Garradd), która jest dostępna obserwacjom przez lornetkę - poinformował dr hab. Arkadiusz Olech z Centrum Astronomicznego PAN w Warszawie.
 • Besiktas nie zagra z Realem, bo... pomylił miesiące

  Besiktas nie zagra z Realem, bo... pomylił miesiące

  Piłkarze Besiktasu Stambuł nie zagrają z Realem Madryt o prestiżowa nagrodę - Trofeo Santiago Bernabeu. Turcy przeprosili Królewskich, tłumacząc, że pomylili... miesiące. Sądzili, że mecz jest 24 lipca, a nie pod koniec wakacji.
 • Koka: Nie wciągaj, tylko słuchaj!

  Koka: Nie wciągaj, tylko słuchaj!

  Pod koniec wakacji rozpoczęły się prace nad muzycznym filmem "Szklarnia", będącym realizacją marzeń muzyków tworzących poznański zespół Koka. Dziś (15 września) ma miejsce premiera towarzyszącej obrazowi płyty "Szklarnia".
 • Jesienią ruszymy na zakupy

  Jesienią ruszymy na zakupy

  Sierpień należy do okresów zmniejszonej aktywności na rynku sprzedaży mieszkań. Pod koniec wakacji wzmożony ruch rozpoczyna się na rynku wynajmu, natomiast intensyfikacji obrotu mieszkaniami można się spodziewać w październiku i listopadzie.

Filmy - Koniec wakacji (2)