kongres

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kongres (Film (2013)[The Congress] Reż.Ari Folman) ,

Artykuły - Kongres (321)

 • V Kongres Energetyczny: Jaka przyszłość energetyki?

  Transformacja energetyczna wymaga czasu, ale i zdecydowanych działań. Kluczowa jest nowa polityka energetyczna Polski i o tym będą dyskutować we Wrocławiu 25-26 września przedstawiciele świata nauki, menadżerowie oraz praktycy wielu dziedzin przemysłu.
 • Kongres Polaków bez dotacji od szwedzkiego rządu

  Kongres Polaków bez dotacji od szwedzkiego rządu

  Po raz pierwszy w historii zrzeszający kilkadziesiąt stowarzyszeń polonijnych Kongres Polaków w Szwecji nie otrzymał dotacji od szwedzkiego rządu. Powodem są zarzuty o niedemokratyczną działalność.
 • Zacznij rok z najlepszymi. Zadbaj o siebie i swój biznes, weź udział w II Kongresie SZLACHETNEJ PACZKI

  Zacznij rok z najlepszymi. Zadbaj o siebie i swój biznes, weź udział w II Kongresie SZLACHETNEJ PACZKI

  To najbardziej inspirujący kongres rozwoju osobistego na początku 2018 roku. 25-26 stycznia do Krakowa zjadą najlepsi w Polsce eksperci od zarządzania motywacjami, efektywnością i wykorzystania technologii przyszłości w biznesie. Nie przegap okazji na tak rozwojowy networking, weź udział w wydarzeniu i... zacznij żyć genialnie!
 • Strategicznie o Polsce Wschodniej

  Już 22-23 września br. w Białymstoku odbędzie się III Wschodni Kongres Gospodarczy, impreza w pełni poświęcona Polsce Wschodniej. O perspektywach rozwoju tego makroregionu, o wizji przyszłości między Brukselą, Warszawą i Kijowem, potrzebnych zmianach i wyzwaniach rozmawiać będą nie tylko politycy i decyzyjne osoby w Polsce i Ukrainie, ale także przedstawiciele samorządów, biznesu i nauki.
 • 10. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter

  10. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter

  Kongres organizowany jest w dniach 30.11 - 2.12.2015 w Hotelu Sheraton w Warszawie. Jest wyjątkowym wydarzeniem, skupiającym setki praktyków zarządzania projektami z całej Polski, a wśród prelegentów zobaczyć będzie można światowej klasy ekspertów zarządzania projektami, programami i portfelami projektów.
 • II Kongres eHandlu - spotkanie tych, którzy muszą się wyróżnić

  II Kongres eHandlu - spotkanie tych, którzy muszą się wyróżnić

  10 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się drugi Kongres eHandlu - spotkanie praktyków e-commerce. Organizowana przez Fundację Polak 2.0 impreza ma na celu wymianę doświadczeń i omówienie trendów, jakie wpłyną na internetowych sprzedawców i ich klientów w ciągu najbliższych miesięcy.
 • II Kongres eHandlu - jak sprawić by to klient myślał o twoim sklepie?

  II Kongres eHandlu - jak sprawić by to klient myślał o twoim sklepie?

  AdWords + Facebook Ads + porównywarka cenowa - to model pozyskiwania klientów, który aktualny był "jakiś czas temu". Obecnie, by myśleć o wysokich wskaźnikach sprzedaży potrzebne jest coś więcej... Czy eSklepy nadążają za tym tempem?
 • Braster przedstawi wyniki badań klinicznych THERMACRAC podczas 18. Światowego Kongresu Chorób Piersi w USA

  Braster - polska, innowacyjna spółka wykorzystująca ciekłokrystaliczną termografię kontaktową w obszarze diagnostyki raka piersi - została zakwalifikowana do prezentacji wyników przeprowadzonych badań klinicznych podczas 18th SIS World Congress on Breast Healthcare. Spółka Braster po raz pierwszy zaprezentuje wnioski płynące z raportu z badania THERMACRAC międzynarodowemu środowisku medycznemu specjalizującemu się w chorobach piersi. Prestiżowy Kongres poświęcony zdrowiu piersi odbędzie się w dniach 16-19 października w Orlando, na Florydzie (USA).
 • Relacja z 7. edycji Kongresu Warsaw International Media Summit oraz 7. edycji Konferencji Zmiany w Regulacjach

  Relacja z 7. edycji Kongresu Warsaw International Media Summit oraz 7. edycji Konferencji Zmiany w Regulacjach

  24-25 września 2014 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się VII edycja Kongresu Warsaw International Media Summit oraz 7. edycja Konferencji Zmiany w Regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele branży telekomunikacyjnej i mediów, regulator oraz główni przedstawiciele administracji centralnej. Honorowym Gościem Kongresu był Minister Administracji i Cyfryzacji Andrzej Halicki.
 • Kongres Edukacji Medialnej w Krakowie

  Kongres Edukacji Medialnej w Krakowie

  Polskie Towarzystwo Edukacji Medialnej wspólnie z Uniwersytetem Pedagogicznym im. KEN w Krakowie oraz Fundacją Nowoczesna Polska organizują w dniach 25-26 września 2014 roku w Krakowie I Kongres Edukacji Medialnej, pod hasłem: "Co z tą edukacją medialną? Uwarunkowania, cele i perspektywy w dobie dynamicznych zmian technologicznych, społecznych i kulturowych".

Filmy - Kongres (1)

 • Amerykanie nie uwierzyli w grożący im klif fiskalny

  Prawdziwe kłopoty czekają Amerykanów pod koniec marca, kiedy prezydent i Kongres będą musieli uzgodnić, czy i jak bardzo państwo może się dalej zadłużać. Osiągnięte pod koniec grudnia porozumienie w sprawie klifu fiskalnego to dopiero początek ratowania amerykańskiej gospodarki. Komentuje Roman Przasnyski, analityk Open Finance.