konferencje

Artykuły - Konferencje (30)

 • Liderzy podbiją Białystok

  Liderzy podbiją Białystok

  Drużyna piłkarska, zespół rockowy z solistą będącym znanym aktorem, trener judo i kierowca rajdowy oraz artysta i motywator, urodzony bez rąk wezmą udział w spotkaniu z młodzieżą ponadgimnazjalną w ramach projektu EEC - Liderzy Przyszłości na IV Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku.
 • Przyjdź na Kongres Edukacji Finansowej

  Przyjdź na Kongres Edukacji Finansowej

  28 marca na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się Kongres Edukacji Finansowej, realizowany w ramach European Money Week 2017. Interia i jej portal edufinanse.pl wspierają inicjatywę, którą organizują: Warszawski Instytut Bankowości, Fundacja GPW, Fundacja im. Lesława A. Pagi oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think!
 • Zysk ze spotkań

  Zysk ze spotkań

  Ekonomiczne kongresy mają się nieźle w czasach elektronicznej komunikacji. Co zachęca biznesowych gości?
 • Centrum kongresowe w Warszawie: Zyskać może cała Polska

  Centrum kongresowe w Warszawie: Zyskać może cała Polska

  W naszym kraju rośnie liczba organizowanych spotkań, konferencji i targów - w 2014 roku było ich 19 tysięcy, a udział w nich wzięło blisko 4 mln osób. Rynek ten będzie rozwijać się jeszcze szybciej. W Warszawie ma powstać centrum kongresowe, które pomieści nawet 8 tys. osób. Dzięki temu zyskać może nie tylko stolica, ale i cały kraj.
 • Konferencja Kanwa Przedsiębiorczych

  Konferencja Kanwa Przedsiębiorczych

  W ramach projektu "Kanwa Przedsiębiorczych" 12.12.2013 r. w Rzeszowie odbędzie się pierwsza z cyklu konferencja poświęcona młodej przedsiębiorczości i budowaniu biznesu od podstaw. Mecenat wszystkich działań objął Podkarpacki Bank Spółdzielczy.
 • III Konferencja Rada Nadzorcza

  III Konferencja Rada Nadzorcza

  6 listopada 2013 roku w Katowicach odbędzie się III Konferencja Rada Nadzorcza poświęcona praktycznym aspektom funkcjonowania rad nadzorczych. Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis biznes.interia.pl
 • Konferencja Sieci Szerokopasmowe

  Konferencja Sieci Szerokopasmowe związana z rozwiązaniami i koncepcjami realizacji projektów sieci szerokopasmowych w Polsce odbędzie się już 9 października 2013 roku w Warszawie.
 • WallStreet - 17. konferencja, na której nie może cię zabraknąć!

  WallStreet - 17. konferencja, na której nie może cię zabraknąć!

  Już po raz siedemnasty, SII organizuje Konferencję WallStreet, będącą największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w tej części Europy. Tegoroczna konferencja odbędzie się w Karpaczu.
 • Międzynarodowa Konferencja "Paliwa z odpadów 2012"

  Międzynarodowa Konferencja "Paliwa z odpadów 2012" odbyła się w dniach od 14 do 16 listopada w Szklarskiej Porębie, w hotelu Szrenica. Organizatorem Konferencji była Katedra Technologii i Urządzeń Zagospodarowania Odpadów Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej.
 • Międzynarodowa konferencja nt. duszpasterstwa migrantów

  "Migracje Polaków a nowa ewangelizacja" - to temat międzynarodowej konferencji, która we wtorek odbywa się w Poznaniu. Spotkanie poświęcone jest m.in. problemom ewangelizowania środowisk polonijnych oraz migrantom jako głosicielom ewangelii.