konferencja prasowa

Artykuły - Konferencja prasowa (90)

Filmy - Konferencja prasowa (4)

  • Prezydent przed szczytem klimatycznym w Paryżu

    - Jeżeli dyskutujemy o kwestii klimatu, a także o bezpośrednio związanych z tym sprawach energetyki, także polskiej, to myślę, że patrzeć na to musimy nie tylko przez pryzmat tego, co będzie w Paryżu, ale przez pryzmat bardzo szeroki, patrząc też i wstecz - powiedział prezydent podczas posiedzenia Narodowej Rady Rozwoju dotyczącego polityki klimatyczno-energetycznej w piątek 20 listopada. Szczyt klimatyczny COP 21 rozpoczyna się 30 listopada.
  • "Godność - to jest bardzo ważne"

    Podczas 1. konferencji prasowej XXI finału WOŚP profesor Bohdan Maruszewski - kierownik Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w CZD i współtwórca Orkiestry - mówił o tym, w jaki sposób zostaną wykorzystane środki zbierane na godną opiekę i leczenie osób starszych. - Nie minie rok, a urządzenia zaplanowane w naszych zakupach trafią do swoich miejsc przeznaczenia - dodawał Jurek Owsiak. Interia.pl jest oficjalnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  • Jurek Owsiak: Mamy same dobre wiadomości

    Punktualnie w samo południe odbyła się pierwsza konferencja XXI finału WOŚP. - To dzień troski o zdrowie najmłodszych, ale także dzień mówienia o problemach ludzi w podeszłym wieku - podkreślał Jurek Owsiak. Interia.pl jest oficjalnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.