konferencja

Artykuły - Konferencja (572)

 • Testy genetyczne i programy liczące komórki na MEDmeetsTECH

  Testy genetyczne i programy liczące komórki na MEDmeetsTECH

  Czy zamiast stać w kolejce do przychodni po antybiotyk, możesz wykonać w domu szybki test i dostać lek, który będzie idealny dla ciebie? Takie rozwiązania trafiają już do rąk pacjentów. A wszystko za sprawą nowoczesnych rozwiązań z zakresu biomedycyny. Branża innowacyjnej medycyny spotka się 21 września 2018 w Gdańsku na VI edycji konferencji MEDmeetsTECH #biomedycyna, by pracować nad takimi rozwiązaniami.
 • Kolejna edycja MEDmeetsTECH za nami

  Kolejna edycja MEDmeetsTECH za nami

  18 kwietnia 2018r. w Golden Floor Tower w Warszawie odbyła się piąta edycja największej konferencji w Polsce dla startupowców medycznych - MEDmeetsTECH. Naukowcy, przedsiębiorcy, medycy oraz przedstawiciele biznesu spotkali się by rozmawiać o sposobach poprawiania życia pacjentów wykorzystując telemedycynę.
 • Kolejna edycja MEDmeetsTECH już 18 kwietnia

  Kolejna edycja MEDmeetsTECH już 18 kwietnia

  ​Leczenie na odległość, jeszcze do niedawna uważane było za coś abstrakcyjnego, nowinkę. Dziś jednak, telemedycyna, może rozwiązać problem braku kadry medycznej. Jakich narzędzi i wiedzy rynkowej potrzebują startupy rozwijające się w obszarze telemedycyny? Na to pytanie maja zamiar odpowiedzieć organizatorzy najbliższej edycji MEDmeetsTECH, która odbędzie się 18 kwietnia w Warszawie.
 • Kolejna edycja MEDmeetsTECH za nami

  Kolejna edycja MEDmeetsTECH za nami

  24 listopada w Poznaniu odbyła się kolejna edycja konferencji MEDmeetsTECH. Tym razem tematem przewodnim było Mobile & Digital Health. W Starym Browarze zgromadziło się ponad 140 przedstawicieli sektora medycyny, nowych technologii i biznesu.
 • Kolejna edycja MEDmeetsTECH już 24 listopada w Poznaniu

  Kolejna edycja MEDmeetsTECH już 24 listopada w Poznaniu

  Medyczne aplikacje mobilne, urządzenia rozpoznające głos pacjenta czy cyfrowe formy edukacji. Mobilne zdrowie wkracza do naszych domów oraz gabinetów lekarskich coraz odważniej. Z tego powodu, już 24 listopada w Poznaniu odbędzie się kolejna konferencja MEDmeetsTECH o temacie przewodnim Mobile & Digital Health. Wydarzenie to platforma do wymiany wiedzy miedzy biznesem, nauką oraz medycyną. Stworzona po to, by umożliwiać powstawanie innowacji w medycynie.
 • ​Tak Brzmi Miasto po raz szósty

  ​Tak Brzmi Miasto po raz szósty

  W dniach 11-12 listopada 2017 w Krakowie odbędzie się szósta edycja konferencji i festiwalu Tak Brzmi Miasto.
 • Tysiąc argumentów za tym, że tegoroczna konferencja JDD była najlepsza

  Tysiąc argumentów za tym, że tegoroczna konferencja JDD była najlepsza

  3 i 4 października w Krakowie niemal 1000 programistów Java zostało zbombardowanych praktycznymi informacjami! Konferencja JDD była w tym roku wyjątkowo intensywna za sprawą sześćdziesięciu wykładów, niegasnących merytorycznych dyskusji i największej liczby uczestników w historii wydarzenia. Co sprawiło, że konferencja z roku na roku bije rekordy popularności?
 • Trzecia edycja MEDmeetsTECH już 7 czerwca

  Trzecia edycja MEDmeetsTECH już 7 czerwca

  Czy wprowadzenie na rynek smartwatcha mierzącego parametry pracy serca wymaga przeprowadzania badań klinicznych? Co stanowi największy problem rozwijających się startupów z dziedziny med-tech? Jakie są najważniejsze trendy i polskie wynalazki medyczne? Na to pytanie już 7 czerwca odpowiedzą eksperci w trakcie konferencji MEDmeetsTECH #3 która odbędzie się w Golden Floor Tower przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie.
 • INFOSHARE 2017 - spotkanie wiedzy i biznesu. Organizatorzy odsłaniają szczegóły 11. edycji konferencji

  INFOSHARE 2017 - spotkanie wiedzy i biznesu. Organizatorzy odsłaniają szczegóły 11. edycji konferencji

  Wiedza na temat biznesu, innowacji, marketingu i programowania, przestrzeń dedykowana spotkaniom biznesowym, dostęp do rozwiązań technologicznych ponad 200 startupów z kraju i zagranicy oraz liczne imprezy integracyjne. To wszystko czeka na uczestników 11. edycji infoShare, od 17 do 19 maja w Gdańsku.
 • Druga edycja MEDmeetsTECH już 1 grudnia

  Druga edycja MEDmeetsTECH już 1 grudnia

  Rozwijająca się telemedycyna, VR używany do rehabilitacji, roboty pomagające w przeprowadzaniu skomplikowanych operacji - to tylko kilka przykładów zmieniającej się medycyny. Już 1 grudnia br. w Bibliotece Narodowej, w Warszawie odbędzie się druga edycja jednodniowej konferencji MEDmeetsTECH. W czasie jej trwania zostanie przedstawionych więcej inteligentnych rozwiązań łączących medycynę i technologię.

Filmy - Konferencja (15)