Kondrat

Artykuły - Kondrat (43)

 • Czy Marek Kondrat wróci do aktorstwa?

  Czy Marek Kondrat wróci do aktorstwa?

  Marek Kondrat porzucił aktorstwo w 2010 roku i zajął się sprzedażą wina. Od tego czasu wielokrotnie otrzymywał propozycje od uznanych reżyserów, jednak z żadnej nie skorzystał.
 • Marek Kondrat: Skandalista mimo woli

  Marek Kondrat: Skandalista mimo woli

  Jego znajomość z młodszą o 37 lat Antoniną Turnau elektryzuje media.
 • Marka Kondrata gorzkie słowa o kinie

  Marka Kondrata gorzkie słowa o kinie

  Zagrał w blisko stu filmach. Teraz prowadzi sklep z winami. Mimo że Marek Kondrat unika rozmów o filmie i aktorstwie, niedawno jeden z tygodników namówił go na zwierzenia.
 • Urodziny Marka Kondrata

  Urodziny Marka Kondrata

  Marek Kondrat obchodzi w czwartek, 18 października, 62. urodziny. Mimo tego, że kilka lat temu zrezygnował z aktorstwa, jego fani cały czas mają nadzieję na powrót artysty.
 • Ludzka twarz gwiazdy kina

  Ludzka twarz gwiazdy kina

  Marek Kondrat i Robert Więckiewicz byli gwiazdami drugiego dnia festiwalu Dwa Brzegi. Spotkania z nimi spotkały się z zainteresowaniem przekraczającym pojemność festiwalowego studia "Kocham kino". Premierą dnia - dodajmy, polską premierą - był zaś nowy film Kena Loacha "Whisky dla aniołów".
 • Nie znam się na winach, tylko bardzo je lubię

  Nie znam się na winach, tylko bardzo je lubię

  Jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Mimo że przed kilku laty Marek Kondrat spektakularnie zerwał z zawodem i poświęcił winiarstwu, nadal cieszy się niesłabnącą sympatią widzów.
 • Jubileusz, Debiuty i "Szalone lata 60" w Opolu

  Jubileusz, Debiuty i "Szalone lata 60" w Opolu

  Joanna Kondrat wygrała koncert Debiutów 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Zaśpiewała w nim piosenkę "Ostatni" Edyty Bartosiewicz i oczarowała telewidzów, którzy zdecydowali, że to właśnie ona wyjedzie z Opola z Karolinką.
 • Marek Kondrat: Odkrywanie smaku

  Marek Kondrat: Odkrywanie smaku

  Pierwsza książka kulinarna autorstwa Marka Kondrata i szefów kuchni hotelu Hilton Gdańsk, Adama Woźniaka i Pawła Wątora - "Odkrywanie smaku" miała w czwartek, 6 października, swoją premierę.
 • Marek Kondrat- Biografia

  Artysta pochodzi z rodziny o aktorskich tradycjach. Na ekranie zadebiutował jeszcze jako mały chłopiec, kiedy pojawił się w filmie "Historia żółtej ciżemki", w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego. Od tej pory mogliśmy oglądać go w niezliczonej ilości ról teatralnych i filmowych, za które otrzymał kilka znaczących nagród.
 • Majewski i Wojewódzki najdrożsi!

  Majewski i Wojewódzki najdrożsi!

  Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki oraz Jurek Owsiak to pierwsza trójka rankingu 100. najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszyscy awansowali na listę spoza pierwszej dziesiątki. Rok temu na szczycie notowania był Marek Kondrat.