koncerty

Artykuły - Koncerty (1116)

Filmy - Koncerty (38)

 • Eventim On Air: Julia Marcell

  Julia Marcell w rozmowie z Darkiem Maciborkiem tłumaczy jak zdobył 50 000 złotych od fanów, czym dla niej jest internet oraz jaka jest jej tegoroczna płyta "Proxy". Więcej produkcji Eventim.pl znajdziesz też TUTAJ
 • Grubson szykuje niespodzianki na koncertach

  - Zawsze mamy dla publiczności jakieś niespodzianki; właśnie od maja, czyli wtedy, kiedy zaczynają się Juwenalia – wyjaśnia Grubson.
 • Halina Mlynkova pracuje nad dwiema nowymi płytami: polską i czeską

  Rok 2015 dla Haliny Mlynkovej będzie czasem dużych zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wokalistka chce zaistnieć na czeskim rynku muzycznym – planuje kilka koncertów w Czechach, pracuje też nad płytą w języku czeskim. Równolegle przygotowuje kolejny polski album. W 2015 roku Mlynkova zamierza także zmienić stan cywilny i po raz drugi wyjść za mąż. Halina Mlynkova staje się coraz bardziej popularna w Czechach. W ciągu ostatnich kilku miesięcy pochodząca z Zaolzia wokalistka dała kilka dobrze przyjętych koncertów w tym kraju, a także na Słowacji. Ostatnio występowała w praskim Teatrze Karlin, gdzie zaśpiewała po czesku w tercecie na koncercie świątecznym. Jedną z artystek, z którymi Mlynkova dzieliła wówczas scenę, była finalistka czeskiego „X Factora” i zdobywczyni nagrody Złotego Słowika dla nowej twarzy w show-biznesie. Koncertując w Czechach, Mlynkova zawsze śpiewa po czesku, którym biegle się posługuje. W 2015 roku zamierza zrobić kolejny krok na drodze podboju czeskiego rynku muzycznego, pracuje bowiem nad płytą w całości nagraną w języku czeskim. Nie ukrywa też, że nie będzie to jedyna duża zmiana w nadchodzącym roku. Wokalistka szykuje się do ślubu ze starszym o 17 lat producentem muzycznym i kompozytorem Leszkiem Wronką, z którym współpracowała przy płycie „Etnoteka”. Sakramentalne „tak” para powie sobie już w lutym. Halina Mlynkova mimo to nie zamierza przeprowadzić się do Pragi.
 • Czesław Mozil: Przyszła czy przyszedła?

  Czesław o koncertowaniu w mieścinach zapomnianych przez Boga. Z pewnymi rozterkami natury gramatycznej.