koncert

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Koncert (Film (2009)[Le Concert] Reż.Radu Mihaileanu) ,

Artykuły - Koncert (3245)

Zdjęcia - Koncert (1)

Filmy - Koncert (111)

 • Dla chcącego nic trudnego. Perkusista zespołu dołączył do próby online, grając na… jedzeniu

  W trudnym dla całego świata momencie, wiele osób stara się zachować pozytywną energię i nawzajem podnosić się na duchu. Świetnym przykładem takiej postawy jest inicjatywa walijskiego zespołu Year of the Dog. Za pomocą kamerki muzycy spotkali się, aby wspólnie zagrać swoje piosenki. Perkusista grupy nie miał niestety swoich instrumentów, ale nie przeszkodziło mu to w uczestniczeniu w koncercie. Postanowił zagrać dla fanów na jedzeniu! Do wydobywania dźwięków wykorzystał m.in. marchewki i cebule. Posłuchajcie, jak mu się udało.
 • Sławy światowej muzyki zagrały i zaśpiewały w trakcie wspólnego koncertu

  "Dziś wieczór, jedyne co chciałabym zrobić, to dać Wam choć mały powód do uśmiechu." — powiedziała Lady Gaga rozpoczynają koncert internetowy gwiazd. Artystka, w towarzystwie takich sław światowej muzyki jak Stevie Wonder, Celine Dion, Andrea Bocelli, Elton John, Paul McCarnety i inni, zagrała i zaśpiewała dla fanów za pośrednictwem internetu. Wydarzenie miało oprócz wymiaru rozrywkowego, chęci podniesienia na duchu pozostających w kwarantannie fanów z całego świata, również wymiar wolontaryjny. Muzycy zbierali w ten sposób pieniądze na walkę z COVID-19.
 • Podobno śpiewać każdy umie. Czy ten pies też sobie radzi?

  Podobno śpiewać każdy umie. A ten pies podczas każdej przejażdżki autem wtóruje wszystkim przebojom w radiu. Jak mu to wychodzi? (STORYFUL/x-news)
 • Mrozu zachwycił nową płytą?

  Mrozu wraz z "Aurą" utwierdza swoje miejsce jako jednego z najlepszych wokalistów na naszym rynku, a przy okazji po raz kolejny zaskakuje. Jednak trzeba przyznać, że zupełne wyzbycie się wpływów r'n'b ze swojej muzyki na rzecz bluesa i rock'n'rolla zadziałało w jego przypadku nad wyraz dobrze.