koncert

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Koncert (Film (2009)[Le Concert] Reż.Radu Mihaileanu) ,

Artykuły - Koncert (3245)

Zdjęcia - Koncert (1)

Filmy - Koncert (107)

 • Policjant dołącza do ulicznego zespołu. Hit!

  Historia rockowych kapel zna już wiele niecodziennych sytuacji, ale kto by się spodziewał czegoś takiego? Do zespołu występującego na ulicy Oklahomy dołączył... policjant. Mężczyzna dał niezły popis gry na perkusji. Co ciekawe, było to już jego drugie spotkanie z zespołem. Rok wcześniej poznał się z nim w trakcie interwencji dotyczącej zakłócania ciszy.
 • Sławy światowej muzyki zagrały i zaśpiewały w trakcie wspólnego koncertu

  "Dziś wieczór, jedyne co chciałabym zrobić, to dać Wam choć mały powód do uśmiechu." — powiedziała Lady Gaga rozpoczynają koncert internetowy gwiazd. Artystka, w towarzystwie takich sław światowej muzyki jak Stevie Wonder, Celine Dion, Andrea Bocelli, Elton John, Paul McCarnety i inni, zagrała i zaśpiewała dla fanów za pośrednictwem internetu. Wydarzenie miało oprócz wymiaru rozrywkowego, chęci podniesienia na duchu pozostających w kwarantannie fanów z całego świata, również wymiar wolontaryjny. Muzycy zbierali w ten sposób pieniądze na walkę z COVID-19.
 • Mrozu zachwycił nową płytą?

  Mrozu wraz z "Aurą" utwierdza swoje miejsce jako jednego z najlepszych wokalistów na naszym rynku, a przy okazji po raz kolejny zaskakuje. Jednak trzeba przyznać, że zupełne wyzbycie się wpływów r'n'b ze swojej muzyki na rzecz bluesa i rock'n'rolla zadziałało w jego przypadku nad wyraz dobrze.
 • Strój Cardi B na AVN Awards zbyt prowokacyjny?

  Cardi B postanowiła odpowiedzieć wszystkim krytykom jej stroju na AVN Avards, który uznali, że raperka była ubrana skandalicznie.