Komputronik SA

Artykuły - Komputronik SA (233)

 • Komputronik SA, Contanisimo Limited, Activa SA oraz Clean & Carbon Energy SA zawarły ugodę

  W dniu 17 października 2014, na mocy umowy sporządzonej w formie aktu notarialnego, spółki z Grupy Kapitałowej Komputronik - Komputronik SA, Contanisimo Limited i Activa SA zawarły ugodę ze spółką Clean & Carbon Energy SA ("CCE"). Celem ugody jest definitywne zakończenie wszystkich sporów majątkowych toczących się między stronami, a także ochrona interesu akcjonariuszy CCE poprzez zapewnienie spółce środków finansowych niezbędnych do jej funkcjonowania.
 • Komputronik wypracował ponad 8 mln zł zysku

  Komputronik S.A., dystrybutor branży IT i elektroniki oraz operator sklepu internetowego, według wstępnych danych w kwietniu 2014 r. (pierwszy miesiąc nowego roku obrachunkowego 2014/2015) osiągnął w ujęciu jednostkowym szacunkowy zysk handlowy ze sprzedaży o wartości 8,4 mln zł, wobec 6,95 mln zł w analogicznym okresie ubiegłego roku (szacunkowy zysk handlowy ze sprzedaży w kwietniu 2013 r.).
 • Komputronik rozszerza wspólpracę z Apple

  Komputronik, czołowy dystrybutor branży IT i elektroniki w Polsce oraz operator najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego z elektroniką, otrzymał autoryzację Apple na sprzedaż produktów iPhone w Polsce.
 • Komputronik założył spółkę w Niemczech

  Komputronik SA (GPW: KOM), czołowy dystrybutor branży IT i elektroniki w Polsce oraz operator sklepu internetowego z elektroniką, założył spółkę w Niemczech - Komputronik GmbH z siedzibą w Berlinie. Jedynym udziałowcem nowo utworzonej spółki jest Komputronik SA.
 • Komputronik rozszerza ofertę produktów pod marką Accura

  Komputronik SA (GPW: KOM) rozszerza ofertę produktową pod marką Accura. Do oferty zostały wprowadzone listwy zabezpieczająco-filtrujące, znajdujące szerokie zastosowanie zarówno w biurze, jak i w każdym gospodarstwie domowym. Ich celem jest ochrona przeciw zakłóceniom i przepięciom występującym w sieciach. Dzięki temu listwy zabezpieczająco-filtrujące marki Accura zapewniają pełne bezpieczeństwo urządzeniom podłączonym do sieci energetycznych i telekomunikacyjnych. W ofercie Accura znalazło się siedem listew, cztery z serii Draco5 i trzy z serii Orion7.
 • Komputronik z wysokim zyskiem

  Komputronik S.A., dystrybutor sprzętu komputerowego oraz operator sklepu internetowego według wstępnych danych (z uwzględnieniem prognoz dotyczących otrzymania bonusów i premii posprzedażnych od producentów), we wrześniu 2013 roku wypracował w ujęciu jednostkowym szacunkowy zysk handlowy ze sprzedaży towarów i usług o wartości 11,6 mln.
 • Komputronik postawił na otwarty rynek pracy

  Komputronik S.A., dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, otrzymał prestiżową nagrodę "Lodołamacze 2013" w kategorii "Otwarty Rynek Pracy", za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia. Komputronik już od 2007 roku zatrudnia osoby niepełnosprawne, które stanowią blisko 10 proc. wszystkich zatrudnionych w spółce osób.
 • Komputronik zakończył rozbudowę hali magazynowej

  Komputronik SA (GPW: KOM), czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym, zakończył rozbudowę swojego magazynu w Poznaniu o kolejne 700 m kw. powierzchni magazynowej, dzięki której będzie możliwe zmagazynowanie dodatkowych 600 palet towaru.
 • Komputronik przystąpił do programu Energy Star®

  Komputronik SA (GPW: KOM), czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym, w trosce o środowisko naturalne i zadowolenie swoich klientów przyłączył się do ogólnoświatowego programu Energy Star®.
 • Grupa Komputronik: Rekordowy poziom sprzedaży

  Grupa Kapitałowa Komputronik (GPW: KOM), czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym, wypracowała w roku obrotowym 2012/2013 (czyli w okresie 1.04.2012 - 31.03.2013) zgodne z oczekiwaniami wyniki finansowe.