kompot

Filmy - Kompot (3)

  • Kompot z dyni – jak go zrobić?

    Gdy sezon na dynię w pełni, a ty nie masz pomysłu co z niej przygotować, spróbuj ugotować kompot z dyni! Kompot z dyni nieco różni się od tradycyjnego kompotu. Dynia doskonale łączy się z korzennymi przyprawami, dlatego smak kompotu jest tak oryginalny i nietypowy.
  • Jak się robi kompot z jabłek?

    Kompoty to doskonały, bardzo prosty sposób na "przemycenie" do naszej kuchni odrobiny lata na zimne, zimowe dni. Zamknięcie w słoiku kompotu owocowego - zwłaszcza tego jabłkowego, z soczystych, twardych, lekko kwaśnych jabłek - już samym swoim zapachem przypomina o ciepłych dniach, zaś odrobina kompotu to nie tylko doskonały smak, ale też przyciągający aromat! Zobaczcie, jak się robi kompot z jabłek!
  • Jak zrobić kompot wigilijny?

    Kompot wigilijny to obowiązkowa pozycja na wieczerzę poprzedzającą Boże Narodzenie. Przygotowywany z suszonych owoców i charakterystycznych, bardzo aromatycznych przypraw, zachwyca swoim smakiem od pokoleń. Zrobienie tego tradycyjnego polskiego kompotu nie wymaga dużego nakładu pracy - możecie go przygotować w międzyczasie, podczas robienia innych wigilijnych potraw! Zobaczcie nasz przepis.