komisja weryfkacyjna

Artykuły - Komisja weryfkacyjna (4)

 • Niebielaka 9. Jedna z najgłośniejszych reprywatyzacji na wokandzie komisji weryfikacyjnej

  Niebielaka 9. Jedna z najgłośniejszych reprywatyzacji na wokandzie komisji weryfikacyjnej

  "Wyjaśnienie sprawy śmierci warszawskiej działaczki lokatorskiej Jolanty Brzeskiej to dla nas kwestia honoru" - powiedział wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. "Sprawa kamienicy przy ul. Nabielaka 9 to prawdziwy początek reprywatyzacji warszawskiej i prawdziwe drugie dno tego procederu" - stwierdził z kolei szef klubu PO Sławomir Neumann. Jego zdaniem odpowiedzialne za reprywatyzację tej nieruchomości są osoby związane z PiS.
 • Będzie wniosek do prokuratury w sprawie willi gen. Jaruzelskiego

  Będzie wniosek do prokuratury w sprawie willi gen. Jaruzelskiego

  Członek komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Paweł Lisiecki zapowiedział w poniedziałek, że w sprawie willi przy ul. Ikara, w której mieszkał gen. Wojciech Jaruzelski, zostanie złożony wniosek do prokuratury. Jak powiedział poseł PiS, ma to dotyczyć zwłaszcza kontekstu zwrotu, o który starają się właściciele.
 • Śledziewski przed komisją weryfikacyjną: Jakub R. kazał napisać pozytywną decyzję

  Śledziewski przed komisją weryfikacyjną: Jakub R. kazał napisać pozytywną decyzję

  Były pracownik BGN Krzysztof Śledziewski zeznał przed komisją weryfikacyjną, że to były wicedyrektor BGN Jakub R. kazał napisać pozytywną decyzję reprywatyzacyjną w sprawie Chmielnej 70.
 • PSL o komisji weryfikacyjnej: "grill" PO i "lansowanie" Jakiego

  PSL o komisji weryfikacyjnej: "grill" PO i "lansowanie" Jakiego

  Poseł PSL Piotr Zgorzelski skomentował pracę komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji. "Mamy coraz częściej wrażenie, że komisja zajmuje się "grillowaniem" PO i "lansowaniem" jej szefa Patryka Jakiego na prezydenta Warszawy, a nie dochodzeniem do prawdy" - podsumował Zgorzelski.

Filmy - Komisja weryfkacyjna (3)