mobtech - Komisja Europejska

Synonimy:
KE,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Komisja Europejska (52)

 • Apple nie zapłaci podatku w wysokości 13 miliardów euro

  Apple nie zapłaci podatku w wysokości 13 miliardów euro

  Apple nie zapłaci zaległego podatku w wysokości 13 miliardów euro. Komisja Europejska przegrała proces z amerykańska firma.
 • UE: Microsoft może kupić Nokię

  UE: Microsoft może kupić Nokię

  Komisja Europejska wyraziła zgodę na przejęcie przez Microsoft działu urządzeń mobilnych (Devices & Services) firmy Nokia.
 • Motorola ma kłopoty w Europie. Poszło o... Apple

  Motorola ma kłopoty w Europie. Poszło o... Apple

  Motorola Mobility, należąca do Google firma produkująca telefony komórkowe, mogła naruszyć unijne przepisy antymonopolowe - uznała Komisja Europejska. KE podejrzewa, że firma mogła w Niemczech blokować Apple dostęp do licencji na swoje podstawowe patenty.
 • Europa znieczulona na ostrzeżenia USA

  Europa znieczulona na ostrzeżenia USA

  Po publikacji amerykańskiego raportu dotyczącego zagrożeń płynących z korzystania ze sprzętu produkcji ZTE i Huawei, Komisja Europejska zawiesiła własne dochodzenie w sprawie tych firm.
 • Huawei i ZTE pod lupą Komisji Europejskiej

  Huawei i ZTE pod lupą Komisji Europejskiej

  Chińscy potentaci telekomunikacyjni Huawei oraz ZTE znaleźli się pod lupą Komisji Europejskiej - dziennik "Financial Times", powołując się na anonimowe źródła, podał, że obie firmy mogły otrzymać znaczące subsydia od chińskiego rządu.
 • Windows RT pod lupą Komisji Europejskiej

  Windows RT pod lupą Komisji Europejskiej

  Nie trzeba było być prorokiem by przewidzieć, że po tym jak Mozilla podniosła alarm, że Microsoft chciałby wprowadzić ograniczenia w przeglądarkach internetowych dostępnych dla tabletów z Windows 8 w trybie Classic, sprawą zainteresuje się Komisja Europejska.
 • Niższe stawki za roaming w Unii Europejskiej

  Niższe stawki za roaming w Unii Europejskiej

  Komisja Europejska po raz kolejny obniża opłaty za roaming. Od 1 lipca 2012 zapłacimy mniej za SMS-y, rozmowy oraz internet.
 • Samsung atakowany przez Komisję Europejską

  Samsung atakowany przez Komisję Europejską

  Tym razem jednak na drodze Samsungowi nie staje jego największy konkurent - Apple, lecz... Komisja Europejska. O co dokładnie chodzi?
 • Komisja Europejska wyraża zgodę na przejęcie Sony Ericssona

  Komisja Europejska wyraża zgodę na przejęcie Sony Ericssona

  O przejęciu spółki Sony Ericsson przez Sony głośno jest już od października ubiegłego roku. Dopiero teraz jednak wykupienie przez Japończyków udziałów szwedzkiej firmy staje się rzeczywistością, a kolejne organy oficjalnie wyrażają na nie zgodę.
 • Komisja Europejska - internet 1 Gb/s dla każdego domu

  Komisja Europejska - internet 1 Gb/s dla każdego domu

  KE rozpoczyna prace nad projektami badawczymi w zakresie fotoniki na potrzeby sieci szybkich łączy światłowodowych. Ich celem jest opracowanie technologii umożliwiającej dostarczenie gospodarstwom domowym szybkiego dostępu do internetu o przepustowości 1 Gb/s.