Sport - Komisja Europejska

Synonimy:
KE,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Komisja Europejska (5)

 • Sion walczy z UEFA w Komisji Europejskiej

  Sion walczy z UEFA w Komisji Europejskiej

  Działacze klubu FC Sion skierowali sprawę przeciwko UEFA do Komisji Europejskiej. Chodzi o nieuzasadnione - ich zdaniem - wykluczenie we wrześniu szwajcarskiej drużyny z rozgrywek Ligi Europejskiej.
 • Komisja Europejska ustala, czy były nieprawidłowości we Wrocławiu

  Komisja Europejska ustala, czy doszło do nieprawidłowości przy budowie stadionu na piłkarskie mistrzostwa Europy 2012 we Wrocławiu - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik komisji Cezary Lewanowicz.
 • Żużel za głośny? KE: to nie dotyczy sportu!

  Żużel za głośny? KE: to nie dotyczy sportu!

  Charakterystyczny ryk silników pozostanie symbolem speedwaya. Zdaniem Komisji Europejskiej, dyrektywa o redukcji hałasu w infrastrukturze transportowej nigdy nie dotyczyła sportu!
 • Kibicu poznaj swoje prawa!

  Kibicu poznaj swoje prawa!

  Co zrobić w przypadku odwołanego lotu, nagłej choroby czy pechowego zakupu podrobionego biletu na mecz - o tym wszystkim Komisja Europejska chce informować kibiców, którzy wybierają się w czerwcu na mistrzostwa Europy w piłce nożnej do Austrii i Szwajcarii.
 • KE ostrzega FIFA i Blattera

  Komisja Europejska ostrzegła we wtorek Międzynarodową Federację Piłki Nożnej (FIFA) i jej prezydenta Josepha Blattera przed zawieraniem tzw. dżentelmeńskich umów w ograniczaniu liczby zagranicznych zawodników w klubach piłkarskich.