Film - Komisarz Alex

Synonimy:
Inspektor Alex,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Komisarz Alex (13)

 • Rozpoczęły się zdjęcia do 11. sezonu "Komisarza Aleksa"

  Rozpoczęły się zdjęcia do 11. sezonu "Komisarza Aleksa"

  W Łodzi rozpoczęły się zdjęcia do 11. sezonu serialu TVP "Komisarz Alex". Finałowy odcinek obecnie emitowanej serii widzowie obejrzą 9 grudnia.
 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.
 • Jarosław Jakimowicz zapowiada powrót "Młodych wilków"

  Jarosław Jakimowicz zapowiada powrót "Młodych wilków"

  Jarosław Jakimowicz wraca na polskie ekrany. Można go obecnie oglądać w nowym sezonie serialu "Komisarz Alex" w TVP1. Aktor zdradza także, że trwają prace nad szczegółami scenariusza trzeciej części kultowego filmu "Młode wilki".
 • "Komisarz Alex" znowu w telewizji

  "Komisarz Alex" znowu w telewizji

  "Komisarz Alex" to polska wersja bijącego rekordy oglądalności na całym świecie "Komisarza Rex". Serial o owczarku niemieckim, siejącym postrach wśród przestępców, rozpoczyna emitować w poniedziałek, 21 lipca, kanał ID.
 • "Komisarz Alex": Porwanie!

  "Komisarz Alex": Porwanie!

  Podczas treningu w lesie Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) zaledwie na chwilę straci Aleksa z oczu. Tyle wystarczy, by czworonożny detektyw padł ofiarą podłych przestępców i został... porwany!
 • Przybylska i zabójcza namiętność

  Przybylska i zabójcza namiętność

  Już w najbliższą sobotę, 2 marca, na antenę TVP 1 wraca serial "Komisarz Alex". W pierwszym odcinku nowej serii policjanci i czworonożny detektyw ścigać będą bardzo piękną i bardzo groźną kobietę - "łódzką modliszkę", w którą wciela się Anna Przybylska.
 • Olbrychski i języki obce

  Olbrychski i języki obce

  Daniel Olbrychski, którego możemy obecnie oglądać w "Komisarz Alex", nie ma najmniejszych problemów z porozumiewaniem się po francusku, rosyjsku i angielsku. Biegle włada tymi językami, ale każdego z nich nauczył się z innych powodów!
 • "Komisarz Alex" i rozterki sercowe

  "Komisarz Alex" i rozterki sercowe

  Podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) już w pierwszym odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" znajdzie się na uczuciowym rozdrożu. O jej względy zabiegać będzie komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) i przystojny rysownik Filip Miler (Filip Bobek). Czy któremuś z nich uda się skraść jej serce?
 • Aleksandra Hamkało: Nadchodzi jej czas

  Aleksandra Hamkało: Nadchodzi jej czas

  Aleksandra Hamkało dołączyła do obsady serialu "Komisarz Alex". Mimo młodego wieku ma na swoim koncie już kilka interesujących ról. Od pierwszych chwil w zawodzie wiedziała, że chce robić to do końca życia.
 • "Komisarz Alex": Piękna kobieta i dwa psy

  "Komisarz Alex": Piękna kobieta i dwa psy

  Nad Zalewem Sulejowskim niedaleko Łodzi trwają zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Alexa".