InteriaTV - Komisarz Alex

Synonimy:
Inspektor Alex,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Komisarz Alex (21)

 • Joanna Moro znów zatańczy dla telewidzów

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP – w „Blondynce”, „Komisarzu Aleksie” i „Barwach szczęścia”. Aktorka, znana także z sukcesów w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami”, zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne. – To będzie niespodzianka, zobaczą ją państwo w programie „Jaka to melodia?”. Jak dotąd tylko raz się pojawiłam na próbie, bo niestety tylko raz miałam czas – mówi aktorka.
 • "Komisarz Alex" z Antonim Pawlickim

  Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) zostanie skierowany do pracy w łódzkiej komendzie zaraz po śmierci Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski). Lucyna i Puchała nie przywitają go zbyt wylewnie...
 • "Komisarz Alex": będzie się działo!

  Jakub Wesołowski obiecuje, że widzowie nie będą się nudzić, oglądając drugi sezon serialu "Komisarz Alex" .
 • "Komisarz Alex": Piękna kobieta i nowy pies

  Trwają zdjęcia do drugiej serii popularnego serialu "Komisarz Alex". Jeden z odcinków kręcono nad Zalewem Sulejowskim. Była tam nasza kamera.
 • Magdalena Walach: na planie z Alexem

  Bywa wesoło - mówi Magdalena Walach, pytana o współpracę z czworonożnym "aktorem" wcielającym się w policyjnego psa Alexa w popularnym serialu. - Fantastycznie jest być na planie z takim zwierzakiem, obserwować jego radość i czerpać ją od niego - dodaje.
 • Magdalena Walach: Mam dużo szczęścia

  Mogę realizować się w zawodzie aktorki, zarówno w teatrze, jak i na planach seriali. Każda rola to dla mnie fantastyczna przygoda - mówi Magdalena Walach.
 • Komisarz Alex: psi celebryta prywatnie

  Nowa, czworonożna sensacja polskiej telewizji zachowuje się, jak na gwiazdora przystało! Zjada scenografię, rozstawia aktorów po kątach, bryluje na bankietach... Poznajcie bliżej Rocky'ego, czyli serialowego Alexa.
 • Serialowy Alex: gwiazdor pierwszego planu

  Rocky, owczarek niemiecki "grający" Alexa w kryminalnym serialu "Komisarz Alex", podbił serca widzów. Jak to się stało, że sympatyczny psiak trafił do telewizji? I czy ma dublerów, jak przystało na prawdziwego gwiazdora?
 • Godny następca Szarika i Cywila

  Po Szariku i psie Cywilu przyszła kolej na Komisarza Alexa. Serialowy Alex nie tylko godnie kontynuuje pieskie serialowe tradycje, ale - jak mówią jego treser Andrzej Krzemiński i aktor Kuba Wesołowski - w ciągu roku stał się prawdziwym aktorskim profesjonalistą.
 • Serialowy Alex gardzi miłością!

  Rocky robi teraz karierę i nie ma czasu na dziewczyny - żartuje Kuba Wesołowski. Rocky - to oczywiście czworonożny bohater serialu "Komisarz Alex".