komfort

Artykuły - Komfort (149)

 • Jaką pościel wybrać na lato, aby spać komfortowo?

  Jaką pościel wybrać na lato, aby spać komfortowo?

  Dni stają się coraz dłuższe, słońce mocniej przygrzewa, temperatura rośnie. Letnie noce bywają upalne, co może utrudniać zasypianie i zakłócać wypoczynek. Na co powinniśmy zatem zwracać uwagę przy wyborze pościeli na lato?
 • Jak zaaranżować nowoczesny balkon?

  Jak zaaranżować nowoczesny balkon?

  Nowoczesna dzielnica. Nowoczesne osiedle. Nowoczesny blok. Nowoczesne mieszkanie. A balkon? Oczywiście, także nowoczesny! Jak sprawić, by stanowił spójną całość ze stylem mieszkania i otoczenia?
 • Dobry materac to podstawa zdrowego snu – czym kierować się, wybierając materace?

  Dobry materac to podstawa zdrowego snu – czym kierować się, wybierając materace?

  Jak wybrać materac, który będzie wygodny i dobry dla kręgosłupa? Wystarczy przestrzegać kilku ważnych zasad. W końcu najlepsze materace to te, które dają nie tylko spokojny, ale przede wszystkim zdrowy sen.
 • Materace Hilding – idealne dla twojej sypialni

  Materace Hilding – idealne dla twojej sypialni

  Głębokość i długość snu mają ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia. Jakościowy odpoczynek sprawia, że czujemy się wypoczęci, pełni energii i werwy do działania. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór materaca.
 • Materac kieszeniowy czy piankowy – który lepiej odpowiada Twoim potrzebom

  Materac kieszeniowy czy piankowy – który lepiej odpowiada Twoim potrzebom

  Miliony Polek narzekają na problemy ze snem, a niemała część z nich odczuwa rano ból kręgosłupa. Przyczyny zaburzeń snu są rozmaite, ale często jedną z nich jest nieodpowiedni mebel. Tymczasem zasada jest prosta: do spania służy łóżko z odpowiednio dobranym materacem, a nie kanapa lub wersalka. Poniżej słów parę o tym, dlaczego tak jest i jaki materac należy wybrać.
 • Getin Noble Bank: Komfort i bezpieczeństwo Klientów są dla nas najważniejsze

  Getin Noble Bank: Komfort i bezpieczeństwo Klientów są dla nas najważniejsze

  Przyzwyczajenia i preferencje Klientów współczesnej bankowości zmieniają się bardzo dynamicznie. To generuje nowe potrzeby, ale też i wyższe oczekiwania. I chociaż trendy zdecydowanie wskazują na bankowość internetową i mobilną, to najbardziej złożone produkty wciąż wymagają wsparcia specjalistów i wizyt w placówkach. Potrzeby Klientów nadal są zróżnicowane, a jakość obsługi w każdym z kanałów bankowości tak samo ważna. Getin Noble Bank stawia w tym przypadku na wykwalifikowany zespół, komfort korzystania z nowoczesnych placówek oraz bezpieczną bankowość internetową i mobilną.
 • Biuro wirtualne - swoboda i komfort w środku miasta

  Biuro wirtualne - swoboda i komfort w środku miasta

  Każdy, kto decyduje się na prowadzenie działalności gospodarczej, musi liczyć się też z wieloma kosztami. Sprawy organizacyjne, logistyczne i dobrze zrobiony biznesplan to kluczowe kwestie. Oprócz tego trzeba zarejestrować swoją firmę pod konkretnym adresem, co jak wiadomo, może przysporzyć najwięcej problemów. Szczególnie finansowych.
 • Energetyka wkracza na miejskie "zebry"

  Nowoczesna technologia wkracza szeroko w życie mieszkańców współczesnych miast. Elektromobilność, inteligentne oświetlenie, a teraz inteligentne przejścia dla pieszych to kolejne inicjatywy TAURONA zwiększające poczucie bezpieczeństwa i komfort mieszkańców południowej Polski.
 • Internet Rzeczy połączy kibica ze światem sportu

  Internet Rzeczy połączy kibica ze światem sportu

  Inteligentne stadiony zapewnią podmiotom z branży sportowej nowe źródło dochodu, a zawodnikom komfort.
 • Firmowe wyjazdy za granicę - postaw na komfort

  Firmowe wyjazdy za granicę - postaw na komfort

  Gdy twoja firma się rozwija i zyskujesz klientów w całej Europie, ilość służbowych podróży zagranicznych znacznie wzrasta. Co zrobić, by były one komfortowe i nie zrujnowały twojego budżetu?