komentator

Artykuły - Komentator (78)

 • "Plucie na Szpakowskiego stało się modne"

  - Plucie na Szpakowskiego stało się modne. Ja mógłbym robić to samo - powiedział w wywiadzie dla "Super Expressu" sportowy komentator TVP Dariusz Szpakowski.
 • Piłkarze i dziennikarze zagrają dla Przemysława Pełki

  Piłkarze i dziennikarze zagrają dla Przemysława Pełki

  Oldboje Ruchu Chorzów i Widzewa Łódź, drużyny nc+, Polsatu, śląskich dziennikarzy oraz chorzowskiego samorządu zagrają w czwartkowym turnieju piłkarskim w Chorzowie dla potrzebujących dzieci i komentatora sportowego Przemysława Pełki, który stracił nogę.
 • Ekstraklasa gra dla Przemka Pełki. Wszyscy za jednego!

  Ekstraklasa gra dla Przemka Pełki. Wszyscy za jednego!

  Przemysław Pełka, jeden z czołowych polskich komentatorów sportowych ma poważne problemy zdrowotne. Stracił nogę i jest w trakcie długiego i żmudnego leczenia. Jego redakcyjni koledzy postanowili zorganizować akcję, dzięki której gromadzone są środki finansowe niezbędne do przeprowadzenia rehabilitacji oraz zakupu specjalistycznej protezy. W akcję zaangażowała się też Ekstraklasa - jej nasze wsparcie będzie widoczne na wszystkich stadionach już w 16. kolejce (od 22 do 25 lutego).
 • Papież komentatorem "Financial Timesa"

  Papież komentatorem "Financial Timesa"

  Benedykt XVI został na jeden dzień komentatorem "Financial Timesa". Na życzenie redakcji brytyjskiego dziennika papież napisał artykuł na temat nauki, jaką chrześcijanie w czasach kryzysu powinni wyciągnąć z Bożego Narodzenia.
 • Komentatorzy: Hamas jest zwycięzcą konfliktu w Strefie Gazy

  Komentatorzy: Hamas jest zwycięzcą konfliktu w Strefie Gazy

  Wychodzące w krajach europejskich gazety zwracają w poniedziałek uwagę na istotny wzrost politycznego znaczenia radykalnej palestyńskiej organizacji Hamas w świecie arabskim; ostrzegają Izrael przed politycznymi i humanitarnymi następstwami ofensywy lądowej.
 • "Europa zajmowała odległe miejsce w kampanii wyborczej w USA"

  W kampanii prezydenckiej w USA, którą niemal całkowicie zdominowała gospodarka, Europa zajęła odlegle miejsce - powiedział komentator konserwatywnego austriackiego dziennika "Die Presse" Rainer Nowak.
 • Komputery zastąpią komentatorów sportowych

  Komputery zastąpią komentatorów sportowych

  W niedalekiej przyszłości komputery mogą zastąpić komentatorów sportowych. Pierwszy krok ku temu został już wykonany.
 • Zimoch: najlepsze teksty komentatora

  Zimoch: najlepsze teksty komentatora

  Jaki jest przepis na udane oglądanie meczu? Wizja z TVP a fonia z Radiowej Jedynki. Komentator Tomasz Zimoch sprawia, że nawet Euroignoranci z zaciekawieniem śledzą relacje z murawy. I bawią się przy tym przednio.
 • Kurzajewski: Trzecia Telekamera!

  Kurzajewski: Trzecia Telekamera!

  Maciej Kurzajewski trzeci rok z rzędu otrzymał Telekamerę w kategorii "komentator sportowy". - Jeśli kocha się to, co się robi, a jak kocham, to wtedy można liczyć na takie szczęście - powiedział Maciej Kurzajewski tuż po gali wręczenia Telekamer Tele Tygodnia 2011.
 • Babiarz: Telekamera jest króliczkiem

  Babiarz: Telekamera jest króliczkiem

  - Telekamera jest dla mnie króliczkiem, którego nigdy nie złapałem i być może nigdy nie złapię, ale którego trzeba gonić. A skoro trzeba gonić, to trzeba stanąć w szranki - twierdzi Przemysław Babiarz, nominowany do Telekamery "Tele Tygodnia" 2011 w kategorii "komentator sportowy".

Filmy - Komentator (2)